Elektrické vozidlá

Elektrické vozidlá prichádzajú

 

Ani dnes však Renault nezabúda na ekológiu – a to celým svojím radom vozidiel Twingo, Clio, Modus, Mégane, Scénic, Fluence a Latitude, ktoré už existujú v ekologických verziách a nesú logo Eco2.

 

Renault Eco2 je tak synonymom ich ekologických aj ekonomických atribútov. V Renaulte sa nezameriavame len na výrobu ekologických vozidiel s nízkymi emisiami, ale pracujeme tiež na výrobe takých vozidiel, ktoré sú ekonomické a šetrné k peňaženkám našich zákazníkov.

 

Viac informácií o rade Eco2 nájdete TU.

Twizy

 

Twizy, tento pohyblivý elektrón, zmení váš život v meste. Dvojmiestne, pohodlné, ochranárske, elektrické, otvorené, sršiace energiou, zábavné, odvážne – Twizy s inovatívnym dizajnom je rozbuškou elektrickej revolúcie. S Twizy rozprúdite energiu.

Kangoo Z.E.  

 

Prednosti vozidla Kangoo Express diesel a elektrický pohon k tomu! Svojou prepravnou kapacitou sa stáva neodmysliteľným pracovným nástrojom. Renault Kangoo Z.E., vyrábaný vo Francúzsku na rovnakých výrobných linkách ako Kangoo Express, je spoľahlivým a praktickým spoločníkom každého profesionála. Jeho interiér sa dá ľahko prebudovať a je schopný ponúknuť prepravnú kapacitu až 3,5 m3 a užitočnú hmotnosť 650 kg.

Fluence Z.E.

 

Renault Fluence Z.E. je pre vašu neobmedzenú mobilitu a absolútnu istotu na cestách vybavený tým najlepším zo súčasných technológií. Fluence Z.E., to je pokoj a mier, len vy a vaša obľúbená hudba...