Koronavírus – ako aktuálne fungujeme?

Naše prevádzky sú vám stále k dispozícii.

Fungovanie predajnej a servisnej siete Renault

V nadväznosti na nariadenie Vlády SR zo 16. marca 2020 sme nútení prijať opatrenia a čiastočne obmedziť fungovanie našich predajných miest.


Autorizované servisy Renault fungujú v plnej prevádzke v špeciálnom režime, na základe výnimky vydanej Vládou SR.

Predaj nových vozidiel je uzavretý pre verejnosť, avšak predaj vozidiel funguje prostredníctvom emailovej alebo telefonickej komunikácie.

 

Nižšie uvádzame podrobnejšie informácie a odporúčania.

Servis vozidiel Renault je v plnej prevádzke

Autorizované servisy Renault sú naďalej v plnej prevádzke a fungujú v špeciálnom režime. Okrem pravidelnej údržby alebo opravy vášho vozidla môžete využiť novú jarnú ponuku pre servis vozidla, vrátane atraktívnej ponuky letných pneumatík.

Predaj nových vozidiel Renault

Predaj nových vozidiel Renault nie je aktuálne možné realizovať návštevou v našej predajnej sieti. V prípade záujmu je možné vozidlo objednať elektronicky. Pre detailné informácie o tejto možnosti, sa prosím, obráťte na našu predajnú sieť.

 

Až do odvolania nie je možné realizovať testovacie jazdy s našimi vozidlami a to vrátane dlhodobých testovacích jázd v rámci programu Renault Zoznamka. Pokiaľ už termín na zápožičku v rámci Renault Zoznamka máte rezervovaný a bude ho nutné zmeniť, bude vás kontaktovať váš predajca Renault.  

 

Nové vozidlo si môžete zarezervovať prostredníctvom nášho portálu "Renault bez čakania".

Značkové financovanie Renault Finance

Aj v tejto dobe je Vám značkové financovanie Renault Finance naplno k dispozícii. Vyberte si zo širokej ponuky zvýhodnených produktov. Spotrebiteľom pre financovanie ponúkame poistenie schopnosti splácať. Pre získanie konkrétnej ponuky sa, prosím, obráťte elektronicky alebo telefonicky na ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu značky Renault.

Ďalšie opatrenia a odporúčania

Pretože sme si vedomí dôležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníkmi, zavádzame najrôznejšie preventívne opatrenia, ktoré majú za cieľ zaistiť ochranu zdravia našich pracovníkov a zákazníkov.

 

Zároveň vás prosíme, aby ste počas návštevy autorizovaného servisu používali ochranné rúška, respirátory alebo iné pomôcky a chránili tak zdravie pracovníkov nášho servisu. 

Ďakujeme.

 

V prípade akýchkoľvek otázok je vám plne k dispozícii naše informačné centrum.

alebo
0 nájdených výsledkov
  Filtrovať vyhľadávania
  • SubPrefooter Icon

   Získajte rýchlu odpoveďod našich vyškolených špecialistov

  • SubPrefooter Icon

   Vyskúšajte si modelpodľa vášho výberu

  • SubPrefooter Icon

   Jazdite v pohodeso zárukami Renault

  • SubPrefooter Icon

   Uľahčite si živots portálom MY Renault