priestor interiéru a rozmery

priestor interiéru a rozmeryRenault Scenic E-Tech 100% elektrický

Vďaka svojim jedinečným proporciám ponúka 100 % elektrický rodinný automobil Scenic E-Tech všetkým cestujúcim pohodlie bez kompromisov. Zvonku je kompaktný a vo vnútri ponúka všetkým cestujúcim priestor, svetlo, komfort a najmodernejšie technológie, ktoré uspokoja všetky potreby vašej rodiny.

kľučka ‒ Renault Scenic E-Tech 100 % elektrický

priestranný interiér pre celú rodinu

Najkompaktnejšie rodinné vozidlo vo svojej kategórii ponúka aj najlepší vnútorný priestor. Úplne rovná podlaha s elektrickou platformou CMF-EV umožňuje rázvor 2,78 m a optimálny komfort, najmä vzadu, s veľkorysým priestorom pre nohy 27,8 cm a veľkou vnútornou výškou 88 cm. Celá vaša rodina tak môže cestovať v úplnom pohodlí.

 veľkorysý batožinový priestor ‒ Renault Scenic E-Tech 100 % elektrický

veľkorysý batožinový priestor

Batožinový priestor sa prispôsobí potrebám rodiny a rôznym spôsobom používania vozidla. Scenic E-Tech 100 % elektrický ponúka batožinový priestor s objemom 545 litrov, ktorý sa po sklopení zadnej lavice môže zväčšiť na 1 670 litrov. 

Lakťová opierka Ingenius ‒ Renault Scenic E-Tech 100 % elektrický

zadná lakťová opierka ingenius®, nový prístup k pohodliu

Mimoriadne inovatívna sklopná zadná lakťová opierka ingenius® má dva USB-C porty a úložné priestory určené pre mobilné telefóny, tablety a iné digitálne zariadenia. 


Jej dve odnímateľné a nastaviteľné ramená umožňujú cestujúcim pohodlne sledovať ich obľúbený obsah a držia poháre alebo fľaše s vodou. V nepopslednom rade je lakťová opierka vybavená príklopom, ktorý umožňuje vložiť dlhé predmety, napríklad lyže, z batožinového priestoru do priestoru pre cestujúcich vzadu.

Úložný priestor v kabíne ‒ Renault Scenic E-Tech 100 % elektrický

Nespočet úložných možností

Úložný priestor s objemom 38 litrov je rozdelený medzi prednú a zadnú časť 100 % elektrického vozidla Scenic E-Tech. Okrem priehradky na rukavice a tej vo dverách, sa v stredovej lakťovej opierke nachádza veľký otvorený priestor s dvoma držiakmi na poháre, z ktorých jeden je nastaviteľný. 


Pod lakťovou opierkou sú ďalšie priestory na vaše veci a veľký priestor pod centrálnou obrazovkou umožňuje indukčné nabíjanie smartfónu. Na zadnej strane sedadiel sú vrecká, do ktorých môžete uložiť časopisy alebo tablet.

rozmery vozidla

Dĺžka, výška, šírka... Zistite všetko, čo chcete vedieť o vnútorných a vonkajších rozmeroch 100 % elektrického vozidla Renault Scenic E-Tech.

Výškové rozmery ‒ Renault Scenic E-tech 100 % elektrický
Zadné bočné rozmery ‒ Renault Scenic E-tech 100 % elektrický
Bočné rozmery ‒ Renault Scenic E-tech 100 % elektrický
Predné rozmery ‒ Renault Scenic E-tech 100 % elektrický