Mestské elektrické auto Renault ZOE

Dojazd, akumulátor a nabíjanie
NOVÝ RENAULT ZOE E-TECH ELECTRIC

Vypočítajte si dĺžku dojazdu a čas nabíjania svojho Nového Zoe E-Tech electric

Upravte si nastavenia využívania vozidla na výpočet dojazdu vášho Nového Zoe E-Tech electric..

Upravte nastavenia a cieľovú úroveň, aby ste zistili, koľko času je potrebné na nabitie pre každý typ nabíjacej stanice.

  • Renault Zoe ‒ akumulátor Z.E. 50

akumulátor 50

Vďaka úplne novej batérii s kapacitou 52 kWh vám nový Renault Zoe E-Tech electric umožní prejsť až 395 km (WLTP*) na jedno nabitie.

 

* Dojazd podľa WLTP (Celosvetový harmonizovaný testovací postup pre ľahké automobily, štandardizovaný cyklus: 57 % mesto, 25 % mimo mesta, 18 % diaľnice) pre nový Zoe E-Tech electric verzie Life vybavený 15" diskami kolies.

Vypočítajte si dojazd nového modelu Zoe E-Tech electric

Váš skutočný dojazd závisí od kombinácie týchto faktorov:

Rýchlosť úplne nového Zoe

rýchlosť

Čím rýchlejšie jazdíte, tým viac energie spotrebujete na zachovanie danej rýchlosti.

Štýl jazdy v úplne novom Zoe

štýl jazdy

Používajte elektrické technológie, ako napríklad spomaľovanie s rekuperáciou energie za účelom optimalizácie dojazdu.

Topografia úplne nového Zoe

topografia

Pri jazde do kopca spotreba elektrickej energie ovplyvňuje dojazd. Pri jazde z kopca energiu získavate.

Poveternostné podmienky úplne nového Zoe

poveternostné podmienky

Akumulátor 50 v priemere ponúka maximálny dojazd 395 km v lete a 250 km v zime.

Nabíjanie nového modelu Zoe E-Tech electric

Domáca nabíjačka Wallbox úplne nového Zoe

doma

Nabite svoj nový Renault Zoe E-Tech electric u seba doma pomocou nabíjačky 7,4 kW Wallbox*. Pri pripojení pomocou kábla s 3 režimami, ktorý sa dodáva sériovo k vozidlu, ho môžete nabiť z 0 na 100 % za približne 9 hodín a 25 minút.

 

* Domácu nabíjaciu stanicu Wallbox musí nainštalovať autorizovaný odborník. 

Nabíjanie úplne nového Zoe v práci

v práci

Stále sa zvyšuje počet spoločností, ktoré inštalujú nabíjacie stanice pre elektrické vozidlá pre svojich zamestnancov. Nabite váš nový Renault Zoe E-Tech electric po príchode do práce!

Verejná nabíjacia stanica pre úplne nový Zoe

v sieti verejných nabíjacích staníc

So štandardnou nabíjačkou Caméléon™ získate až 100 % výdrž batérie za 3 hodiny na nabíjacích miestach s výkonom 22 kW v nákupných centrách, na parkoviskách v centre mesta alebo na verejných komunikáciách. Okrem toho je v sieti Renault 400 nabíjacích staníc.

Nabíjanie vášho úplne nového Zoe na diaľnici

na diaľnici

Plánujete výlet na víkend? Už neplytvajte časom! Vďaka našej novej nabíjačke DC vám stačí 30 minút nabíjania vášho nového modelu Zoe E-Tech electric k dosiahnutiu dodatočných 150 km dojazdu, ktoré môžete využiť na odpočinok, alebo občerstvenie.

Plánujte a jednoducho spravujte proces nabíjania

Vďaka pripojeným službám Renault Connect a zásuvke Combo CCS vo vašom novom Zoe E-Tech electric môžete svoje nabíjanie ľahko spravovať.

Aplikácia MY Renault úplne nového Zoe

riaďte svoje vozidlo na diaľku

V aplikácii MY Renault môžete na diaľku skontrolovať stav nabitia akumulátora, naplánovať nabíjanie v čase mimo špičky a naplánovať si cestu vrátane zastávok na nabíjacích staniciach. Preskúmajte trasu na obrazovke nového Zoe E-Tech electric s veľkosťou 9,3“. 

Nabíjanie Renault Zoe

využite univerzálny režim nabíjania

Vďaka zásuvke CCS Combo umiestnenej za diamantom Renault v maske nového modelu Zoe E-Tech electric sa môžete pripojiť k akejkoľvek nabíjacej stanici v Európe.

Úplne nový Zoe E-Tech electric Výlet

cestujte v úplnej pohode

Zobrazte oblasť v dosahu, vyhľadajte dostupné nabíjacie stanice a spravujte svoju trasu, diktujte správu SMS alebo prehrávajte svoju obľúbenú hudbu... Využite množstvo funkcií navrhnutých tak, aby vás sprevádzali počas vašej cesty so systémom Renault Easy Link.

Zvýšte svoj dojazd

Nový Renault Zoe E-Tech electric je vybavený užívateľsky jednoduchými technológiami, ktoré sú kľúčom k optimalizácii vášho dojazdu.

šetrič energie

Šetrič energie umiestnený na pravej strane obrazovky vodiča s uhlopriečkou 10 "vás informuje, či spotrebovávate alebo získavate energiu. Spravujte svoju spotrebu v reálnom čase, aby ste si zachovali dojazd.

režim ECO

Režim ECO vám umožňuje optimalizovať spotrebu energie. Reguluje fungovanie funkcií s vysokou spotrebou energie (kúrenie, klimatizácia, posilňovač riadenia atď.) a niektoré jazdné úkony.

regulovanie teploty v priestore pre cestujúcich

Predĺžte svoj dojazd vďaka regulácii teploty. Keď je vozidlo pripojené, je možné nastaviť požadovanú teplotu z Easy Link na čas odchodu alebo okamžite začať regulovať teplotu z vášho smartfónu s cieľovou teplotou 21 °C.

 

Nový Renault Zoe E-Tech electric podrobne

Objavte podobné modely

NOVÉ CLIO E-TECH
NOVÉ CLIO E-TECH
už od 19 350 €
NOVÝ CAPTUR E-TECH
NOVÝ CAPTUR E-TECH
už od 29 600 €
CLIO
CLIO
už od 12 500 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac