možnosti financovania a služby

možnosti financovania a službyRenault Arkana

financovanie vášho Renault Arkana

Úver, finančný lízing alebo dlhodobý lízing: nájdite riešenie, vďaka ktorému sa váš nákup stane skutočnosťou. Všetky naše ponuky sú dostupné s akontáciou alebo bez nej, bez administratívnych poplatkov.

objavte tiež

    

rozšírené záruky ‒ možnosti financovania a služby ‒ Renault Arkana E-Tech full hybrid

rozšírené záruky

Vďaka rozšíreným zárukám Renault sa už nikdy nebudete musieť obávať nepredvídaných výmen a opráv elektronických, mechanických alebo elektrických častí. Zahŕňajú asistenčné služby v celej Európe 24 hodín denne, 7 dní v týždni a pokrývajú všetko, aby vám zabezpečili pokoj na duši až na 5 rokov alebo 150 000 km.

zmluvy o údržbe ‒ možnosti financovania a služby ‒ Renault Arkana E-Tech full hybrid

zmluvy o údržbe

Naše servisné zmluvy a balíky sú navrhnuté tak, aby zabezpečili najlepšiu údržbu vášho vozidla. Jednoducho predĺžte jeho výkon a životnosť pomocou riešení na kľúč.

*tieto ponuky pripojeného poistenia sa postupne sprístupňujú v rôznych európskych krajinách.

vaše služby Renault

sieť a údržba

Uľahčite si údržbu svojho vozidla Renault Arkana v našej sieti a užívajte si monitorovanie na dosah ruky pomocou smartfónu a aplikácie My Renault.

pripojená údržba ‒ možnosti financovania a služby ‒ Renault Arkana E-Tech full hybrid

pripojená údržba

Dohodnite si schôdzku v najlepšom čase pomocou pripojenej údržby. Pomôže vám včas odhaliť poruchy alebo naplánovať súčiastky, ktoré je potrebné vymeniť, napríklad batériu, brzdové doštičky atď., aby ste čo najlepšie využili Renault Arkana.

My Renault ‒ možnosti financovania a služby ‒ Renault Arkana E-Tech full hybrid

váš každodenný partner

Aplikácia My Renault vám uľahčí každodenný život tým, že vám poskytne kompletný zážitok z vášho smartfónu: pripojené služby, poloha vozidla, plán údržby s históriou servisných úkonov, interakcia s predajcom, asistenčné služby a ďalšie. Všetko v jednej aplikácii.