MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID ‒ plug-in hybridný sedan

Nový Renault MEGANE E-TECH Plug-in hybridKompaktný hatchback teraz ako plug-in hybrid

250,97 € / mesiac

MEGANE k dispozícii aj ako Plug-in Hybrid

MEGANE je vybavený novou pohonnou jednotkou E-TECH Plug-in hybrid. Predstavuje to najlepšie z oboch svetov a ponúka vám jedinečný zážitok z jazdy. Jazdite v elektrickom režime od pondelka do piatku. Cez víkend prepnite na hybridný režim a vydajte sa na cestu bez obáv z dojazdu. 

VYBAVENIE

Všetko, čo MEGANE ponúka, teraz v hybridnej verzii!

MULTI-SENSE ‒ MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Tri jazdné režimy (Pure, MySense a Sport) vám umožnia prispôsobiť si náladu v interiéri vášho vozidla. Nastavte si osvetlenie interiéru a upravte zvuk motoru tak, ako to máte radi. V režime Pure máte možnosť jazdiť na elektrický pohon až do 135 km/h. Prepnutím do režimu MySense alebo Sport skombinujete elektromotor so spaľovacím motorom k získaniu dynamickejšej jazdy. V režime Sport si za volantom užijete ešte zábavnejšiu jazdu. 

Interiér ‒ MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Zobrazte si polohu najbližších nabíjacích staníc a jednoducho naprogramujte nabíjanie vašej batérie priamo na vašej dotykovej obrazovke easy link. Na displeji vodiča máte pod kontrolou úroveň nabitia vašej batérie a ľahko nájdete naše inovatívne asistenčné systémy vodiča a navigačné informácie. 

Nabíjacie káble ‒ MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Nabíjajte jednoducho! Doma, v práci alebo na verejnom nabíjacom mieste... Naprogramujte si nabíjanie vášho vozidla z vášho MY Renault účtu alebo cez váš multimediálny systém easy link a nabíjajte váš Megane E-TECH Plug-in hybrid len za 3 hodiny na verejnom nabíjacom mieste (16A)* alebo za 5 hodín z domácej zásuvky (10A).

 

 

*Káble pre flexi-charger a wallbox sú k dispozícii voliteľne. 

MY Renault ‒ MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Prihláste sa do účtu MY Renault zo svojho smartphone a prehliadnite si úroveň nabitia vašej batérie, naprogramujte nabíjanie alebo prednastavenie optimálnej teploty priestoru pre cestujúcich vo vašom vozidle Megane E-TECH plug-in hybrid. 

POHONNÁ JEDNOTKA

Plug-in hybrid

Technológia MEGANE E-TECH Plug-in hybrid prevzatá zo sveta F1 kombinuje dva elektromotory a benzínový motor s objemom 1,6 l. Vďaka našim skúsenostiam vám môžeme ponúknuť neporovnateľné potešenie z jazdy. 

MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Univerzálny hatchback

Váš MEGANE E-TECH Plug-in hybrid ponúka elektrický dojazd až 50 km* v kombinovanom režime, takže si môžete vychutnať jazdu bez klasického) paliva. Či už jazdíte za každodennými povinnosťami alebo na dovolenku, cestujte v pokoji. Nemusíte si robiť starosti s dojazdom, pretože môžete prepínať medzi pohonom na elektrinu a hybridným pohonom. 

MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Neprekonateľné zážitky z jazdy

MEGANE E-TECH Plug-in hybrid ponúka plynulú a tichú jazdu s neporovnateľnou odozvou a ešte lepším zrýchlením. Vďaka kombinácii inovatívnej multimódovej prevodovky a motoru novej generácie s výkonom 160 k s objemom 1,6 l vám ponúka neprekonateľné potešenie z jazdy. 

MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Nižšia spotreba paliva

S plug-in E-TECH hybridným pohonom sa vozidlo automaticky rozbieha v elektrickom režime. Nižšia spotreba paliva a emisií CO2 ako na krátkych, tak na dlhých cestách (až o 70%*). Aktiváciou režimu „B“ na prevodovke optimalizujete rekuperáciu energie. 

WLTP (Celosvetový harmonizovaný štandard na testovanie ľahkých vozidiel): tento nový protokol zabezpečuje výsledky, ktoré lepšie odrážajú vaše skutočné každodenné používanie, ako výsledky dosiahnuté protokolom NEDC.

* WLTP v zmiešanom cykle (podľa konečného schválenia).

VERZIE

MEGANE E-TECH Plug-in Hybrid

Life

Life

Už od 16 550 €
Základne prvky výbavy
Zen

Zen

Už od 17 650 €
Základné prvky oproti predchádzajúcej verzii +
Intens

Intens

Už od 20 650 €
Základné prvky oproti predchádzajúcej verzii +
R.S. Line

R.S. Line

Už od 22 150 €
Základné prvky oproti predchádzajúcej verzii +
R.S.

R.S.

Už od 36 150 €
R.S. Trophy

R.S. Trophy

Už od 40 550 €

Pripravení vyskúšať si MEGANE E-TECH Plug-in Hybrid?

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

Nový MEGANE
Nový MEGANE
Už od 16 550 €
Nový MEGANE Grandtour
Nový MEGANE Grandtour
Už od 17 550 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac