Megane E-Tech plug-in hybrid ‒ plug-in hybridný sedan

Renault Megane E-Tech plug-in hybrid

kompaktný hatchback teraz ako plug-in hybrid
241,71 € / mesiac

Megane k dispozícii aj ako plug-in hybrid

Megane je vybavený novou pohonnou jednotkou E-Tech plug-in hybrid. Predstavuje to najlepšie z oboch svetov a ponúka vám jedinečný zážitok z jazdy. Jazdite v elektrickom režime od pondelka do piatku. Cez víkend prepnite na hybridný režim a vydajte sa na cestu bez obáv z dojazdu. 

vybavenie

Všetko, čo MEGANE ponúka, teraz v hybridnej verzii!

Multi-sense ‒ Megane E-Tech plug-in hybrid

Tri jazdné režimy (Pure, MySense a Sport) vám umožnia prispôsobiť si náladu v interiéri vášho vozidla. Nastavte si osvetlenie interiéru a upravte zvuk motoru tak, ako to máte radi. V režime Pure máte možnosť jazdiť na elektrický pohon až do 135 km/h. Prepnutím do režimu MySense alebo Sport skombinujete elektromotor so spaľovacím motorom k získaniu dynamickejšej jazdy. V režime Sport si za volantom užijete ešte zábavnejšiu jazdu. 

Interiér ‒ Megane E-Tech plug-in hybrid

Zobrazte si polohu najbližších nabíjacích staníc a jednoducho naprogramujte nabíjanie vašej batérie priamo na vašej dotykovej obrazovke easy link. Na displeji vodiča máte pod kontrolou úroveň nabitia vašej batérie a ľahko nájdete naše inovatívne asistenčné systémy vodiča a navigačné informácie. 

Nabíjacie káble ‒ Megane E-Tech plug-in hybrid

Nabíjajte jednoducho! Doma, v práci alebo na verejnom nabíjacom mieste... Naprogramujte si nabíjanie vášho vozidla z vášho MY Renault účtu alebo cez váš multimediálny systém easy link a nabíjajte váš Megane E-Tech plug-in hybrid len za 3 hodiny na verejnom nabíjacom mieste (16A)* alebo za 5 hodín z domácej zásuvky (10A).

 

* Káble pre flexi-charger a wallbox sú k dispozícii voliteľne. 

My Renault ‒ Megane E-Tech plug-in hybrid

Prihláste sa do účtu My Renault zo svojho smartphone a prehliadnite si úroveň nabitia vašej batérie, naprogramujte nabíjanie alebo prednastavenie optimálnej teploty priestoru pre cestujúcich vo vašom vozidle Megane E-Tech plug-in hybrid. 

pohonná jednotka

Plug-in hybrid

Technológia Megane E-tech plug-in hybrid prevzatá zo sveta F1 kombinuje dva elektromotory a benzínový motor s objemom 1,6 l. Vďaka našim skúsenostiam vám môžeme ponúknuť neporovnateľné potešenie z jazdy. 

Megane E-Tech plug-in hybrid

univerzálny hatchback

Váš Megane E-Tech plug-in hybrid ponúka elektrický dojazd až 50 km* v kombinovanom režime, takže si môžete vychutnať jazdu bez klasického) paliva. Či už jazdíte za každodennými povinnosťami alebo na dovolenku, cestujte v pokoji. Nemusíte si robiť starosti s dojazdom, pretože môžete prepínať medzi pohonom na elektrinu a hybridným pohonom. 

Megane E-Tech plug-in hybrid

neprekonateľné zážitky z jazdy

Megane E-Tech plug-in hybrid ponúka plynulú a tichú jazdu s neporovnateľnou odozvou a ešte lepším zrýchlením. Vďaka kombinácii inovatívnej multimódovej prevodovky a motoru novej generácie s výkonom 160 k s objemom 1,6 l vám ponúka neprekonateľné potešenie z jazdy. 

Megane E-Tech plug-in hybrid

nižšia spotreba paliva

S plug-in E-Tech hybridným pohonom sa vozidlo automaticky rozbieha v elektrickom režime. Nižšia spotreba paliva a emisií CO2 ako na krátkych, tak na dlhých cestách (až o 70%*). Aktiváciou režimu „B“ na prevodovke optimalizujete rekuperáciu energie. 

WLTP (Celosvetový harmonizovaný štandard na testovanie ľahkých vozidiel): tento nový protokol zabezpečuje výsledky, ktoré lepšie odrážajú vaše skutočné každodenné používanie, ako výsledky dosiahnuté protokolom NEDC.

* WLTP v zmiešanom cykle (podľa konečného schválenia).

verzie

MEGANE E-TECH Plug-in Hybrid

Equilibre

Equilibre

  • benzín
už od 19 400 €
Techno

Techno

  • benzín
  • nafta
už od 22 200 €
R.S. Line

R.S. Line

  • benzín
už od 26 800 €
R.S.

R.S.

  • benzín
už od 36 700 €
R.S. Trophy

R.S. Trophy

  • benzín
už od 41 100 €

Renault Megane E-Tech plug-in hybrid podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

MEGANE
MEGANE
už od 19 400 €
MEGANE GRANDTOUR
MEGANE GRANDTOUR
už od 20 400 €
MEGANE GRANDTOUR E-TECH
MEGANE GRANDTOUR E-TECH
už od 28 790 €