MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in ‒ nabíjateľný hybrid

Nový Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in hybridVždy elegantné a modulárne kombi je teraz k dispozícii v plug-in hybridnej verzii

Už od 30 050 €
266,13 € / mesiac

Nový MEGANE Grandtour je teraz k dispozícii v hybridnej verzii!

Vďaka novej hnacej sústave E-TECH PLUG-IN HYBRID ponúka Nový MEGANE Grandtour to najlepšie z oboch svetov, čím vám zabezpečuje jedinečný jazdný zážitok. Jazdite v elektrickom režime od pondelka do piatku na jedno nabitie denne. Počas víkendov prepnite do hybridného režimu a vydajte sa na cesty bez obáv z dojazdu.

 

Výhody elektrického vozidla so všestrannosťou hybridu!

Výbava

Nový MEGANE Grandtour ponúka okrem hybridného pohonu omnoho viac!

Elegantné línie, pohodlný interiér, modulárny nakladací priestor... Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID spája to najlepšie z modelu MEGANE Grandtour so všetkými výhodami hybridu.

Renault MEGANE Grandtour ‒ MULTI-SENSE nabíjateľný hybrid

Tri jazdné režimy (Pure, MySense a Sport) vám umožňujú prispôsobiť atmosféru na palube vášho kombi. Nastavte si osvetlenie interiéru a upravte zvuk motora presne podľa vašich predstáv. V režime PURE môžete jazdiť na plne elektrický pohon až do 135 km/h. Prepnite do režimu MySense alebo Sport, aby ste mohli využívať funkciu E-SAVE a zabezpečiť minimálnu úroveň nabitia batérie 40 %. 

Renault MEGANE Grandtour E-TECH ‒ multimediálny systém EASY LINK

Zobrazte polohy nabíjacích staníc na mape a jednoducho naprogramujte nabíjanie batérie priamo na vašej 9,3” dotykovej obrazovke EASY LINK. Na prispôsobiteľnej 10,2” obrazovke vodiča spravujte úroveň nabitia batérie a ľahko vyhľadajte naše inovatívne asistenčné systémy vodiča a navigačné informácie.

Renault MEGANE Grandtour E-TECH ‒ obrazovka vodiča hybridného vozidla

Nabíjanie je hračka! Či už ste doma, v práci alebo na verejnej nabíjacej stanici naprogramujte nabíjanie v aplikácii MY Renault alebo multimediálnom systéme EASY LINK. Nabite svoj Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID iba za 3 hodiny na verejnej nabíjacej stanici (16 A)* alebo za 5 hodín pomocou domáceho kábla (10 A). 

 

*Nabíjačka Flexi-Charger a káble Wallbox k dispozícii ako voliteľná možnosť.

Renault MEGANE Grandtour E-TECH ‒ My Renault

Pomocou svojho smartfónu sa prihláste do MY Renault a pozrite si úroveň nabitia batérie, naprogramované nabíjanie alebo predhrievanie priestoru pre cestujúcich vo vašom Novom MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID, aby ste zaručili optimálnu teplotu.

NABÍJANIE

Nový Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in hybrid

Domácí nástěnná nabíjecí stanice vozu Zbrusu nový ZOE

Doma

Nabíjajte svoje plug-in hybridné vozidlo doma jednoducho a rýchlo. Vozidlo si môžete nabíjať z bežnej domácej zásuvky s výkonom 2,3 kW, ktorá ho nabije za 5 hodín. Pre výkonnejšie nabíjanie s výkonom až 3,7 kW zvoľte priemyselnú zásuvku Green´Up alebo Wallbox. S výkonom 3,7 kW nabijete vozidlo na 100% za necelé 3 hodiny.

Nabíjení vozu Zbrusu nový ZOE v práci

V práci

Rastúci počet podnikov inštaluje pre svojich zamestnancov nabíjacie miesta pre elektromobily. Nabíjajte Nový CAPTUR Plug-in Hybrid po príchode do práce zo všetkých nabíjacích staníc, ktoré umožňujú nabíjanie striedavým prúdom!

Veřejná nabíjecí stanice pro vůz Zbrusu nový ZOE

V sieti verejných nabíjacích miest

Na nabíjacích miestach v nákupných centrách, v parkoviskách v centrách miest alebo verejných ciest môžete svoje vozidlo pohodlne nabiť. Než stihnete nakúpiť a ísť do kina, tak bude vaše vozidlo plne nabité.

HNACIE SÚSTAVY

Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID: nabíjateľný hybrid

Na základe našich skúsenosti z motoristického športu a odborných znalosti v oblasti elektrických vozidiel Renault naši experti predstavili hybridné riešenie pre každého.

Nabíjateľný hybrid Renault MEGANE Grandtour

Všestranné kombi

Na každodenné používanie a na jazdu bez obáv o spotrebu paliva. Váš Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID ponúka dojazd na elektrický pohon až 50 km(1). Plánujete vyraziť na dovolenku? Užite si pokoj pri prepínaní medzi hybridným a elektrickým pohonom. Cestujte bez obmedzovania vášho dojazdu.

Nabíjateľný hybrid Renault MEGANE Grandtour

Nová jazdná skúsenosť

Hladká a tichá jazda, bezkonkurenčná citlivosť a ešte silnejšie zrýchlenie pri rozjazde... Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID kombinuje inovatívnu viacrežimovú prevodovku s pohonnou jednotkou 1,6 l najnovšej generácie s výkonom 160 k, aby vám zabezpečil bezprecedentné potešenie z jazdy.

Nabíjateľný hybrid Renault MEGANE Grandtour

Kontrolovaná úspora paliva

Vďaka nabíjateľnej hybridnej hnacej sústave E-TECH využite 100 % elektrické štartovanie, aby ste znížili spotrebu paliva a znížili emisie CO2 na dlhých aj krátkych cestách (do 70 %(2)). Ak chcete dosiahnuť ešte väčšiu úsporu paliva, na prevodovke vyberte režim „B“ a získajte ešte viac energie.

WLTP (Celosvetový harmonizovaný štandard na testovanie ľahkých vozidiel): tento nový protokol zabezpečuje výsledky, ktoré lepšie odrážajú vaše skutočné každodenné používanie, ako výsledky dosiahnuté protokolom NEDC.
(1) WLTP v zmiešanom cykle

Výsledky testovacích jázd Renault E-TECH Drive

Pozrite sa, ako je Nový MEGANE Grandtour Plug-in Hybrid ekonomický a ekologický!

Ste pripravení sadnúť si za volant Nového modelu Renault MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID?

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

Nové CLIO E-TECH
Nové CLIO E-TECH
Už od 18 900 €
Nový CAPTUR E-TECH
Nový CAPTUR E-TECH
Už od 29 200 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac