Megane Grandtour E-Tech plug-in ‒ nabíjateľný hybrid

RENAULT MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

vždy elegantné a modulárne kombi je teraz k dispozícii v plug-in hybridnej verzii
213,44 € / mesiac

Megane Grandtour je teraz k dispozícii v hybridnej verzii!

Vďaka novej hnacej sústave E-Tech plug-in hybrid ponúka Megane Grandtour to najlepšie z oboch svetov, čím vám zabezpečuje jedinečný jazdný zážitok. Jazdite v elektrickom režime od pondelka do piatku na jedno nabitie denne. Počas víkendov prepnite do hybridného režimu a vydajte sa na cesty bez obáv z dojazdu. Výhody elektrického vozidla so všestrannosťou hybridu!

výbava

Megane Grandtour ponúka okrem hybridného pohonu omnoho viac!

Elegantné línie, pohodlný interiér, modulárny nakladací priestor... Megane Grandtour plug-in hybrid spája to najlepšie z modelu Megane Grandtour so všetkými výhodami hybridu.

Renault Megane Grandtour ‒ Multi-sense nabíjateľný hybrid

Tri jazdné režimy (Pure, MySense a Sport) vám umožňujú prispôsobiť atmosféru na palube vášho kombi. Nastavte si osvetlenie interiéru a upravte zvuk motora presne podľa vašich predstáv. V režime PURE môžete jazdiť na plne elektrický pohon až do 135 km/h. Prepnite do režimu MySense alebo Sport, aby ste mohli využívať funkciu E-SAVE a zabezpečiť minimálnu úroveň nabitia batérie 40 %. 

Renault Megane Grandtour E-Tech ‒ multimediálny systém Easy Link

Zobrazte polohy nabíjacích staníc na mape a jednoducho naprogramujte nabíjanie batérie priamo na vašej 9,3” dotykovej obrazovke Easy Link. Na prispôsobiteľnej 10,2” obrazovke vodiča spravujte úroveň nabitia batérie a ľahko vyhľadajte naše inovatívne asistenčné systémy vodiča a navigačné informácie.

Renault Megane Grandtour E-Tech ‒ obrazovka vodiča hybridného vozidla

Nabíjanie je hračka! Či už ste doma, v práci alebo na verejnej nabíjacej stanici naprogramujte nabíjanie v aplikácii MY Renault alebo multimediálnom systéme Easy Link. Nabite svoj Megane Grandtour plug-in hybrid iba za 3 hodiny na verejnej nabíjacej stanici (16 A)* alebo za 5 hodín pomocou domáceho kábla (10 A). 

 

* Nabíjačka Flexi-Charger a káble Wallbox k dispozícii ako voliteľná možnosť.

Renault Megane Grandtour E-Tech ‒ My Renault

Pomocou svojho smartfónu sa prihláste do My Renault a pozrite si úroveň nabitia batérie, naprogramované nabíjanie alebo predhrievanie priestoru pre cestujúcich vo vašom Megane Grandtour plug-in hybrid, aby ste zaručili optimálnu teplotu.

nabíjanie

Renault Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid

Domácí nástěnná nabíjecí stanice

doma

Nabíjajte svoje plug-in hybridné vozidlo doma jednoducho a rýchlo. Vozidlo si môžete nabíjať z bežnej domácej zásuvky s výkonom 2,3 kW, ktorá ho nabije za 5 hodín. Pre výkonnejšie nabíjanie s výkonom až 3,7 kW zvoľte priemyselnú zásuvku Green´Up alebo Wallbox. S výkonom 3,7 kW nabijete vozidlo na 100% za necelé 3 hodiny.

Nabíjení vozu v práci

V práci

Rastúci počet podnikov inštaluje pre svojich zamestnancov nabíjacie miesta pre elektromobily. Nabíjajte Megane Grandtour E-Tech plug-in po príchode do práce zo všetkých nabíjacích staníc, ktoré umožňujú nabíjanie striedavým prúdom!

Veřejná nabíjecí stanice

v sieti verejných nabíjacích miest

Na nabíjacích miestach v nákupných centrách, v parkoviskách v centrách miest alebo verejných ciest môžete svoje vozidlo pohodlne nabiť. Než stihnete nakúpiť a ísť do kina, tak bude vaše vozidlo plne nabité.

hnacie sústavy

Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid: nabíjateľný hybrid

Na základe našich skúsenosti z motoristického športu a odborných znalosti v oblasti elektrických vozidiel Renault naši experti predstavili hybridné riešenie pre každého.

Nabíjateľný hybrid Renault Megane Grandtour

všestranné kombi

Na každodenné používanie a na jazdu bez obáv o spotrebu paliva. Váš Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid ponúka dojazd na elektrický pohon až 50 km(1). Plánujete vyraziť na dovolenku? Užite si pokoj pri prepínaní medzi hybridným a elektrickým pohonom. Cestujte bez obmedzovania vášho dojazdu.

Nabíjateľný hybrid Renault MEGANE Grandtour

nová jazdná skúsenosť

Hladká a tichá jazda, bezkonkurenčná citlivosť a ešte silnejšie zrýchlenie pri rozjazde... Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid kombinuje inovatívnu viacrežimovú prevodovku s pohonnou jednotkou 1,6 l najnovšej generácie s výkonom 160 k, aby vám zabezpečil bezprecedentné potešenie z jazdy.

Nabíjateľný hybrid Renault Megane Grandtour

kontrolovaná úspora paliva

Vďaka nabíjateľnej hybridnej hnacej sústave E-Tech využite 100 % elektrické štartovanie, aby ste znížili spotrebu paliva a znížili emisie CO2 na dlhých aj krátkych cestách (do 70 %(2)). Ak chcete dosiahnuť ešte väčšiu úsporu paliva, na prevodovke vyberte režim „B“ a získajte ešte viac energie.

WLTP (Celosvetový harmonizovaný štandard na testovanie ľahkých vozidiel): tento nový protokol zabezpečuje výsledky, ktoré lepšie odrážajú vaše skutočné každodenné používanie, ako výsledky dosiahnuté protokolom NEDC.
(1) WLTP v zmiešanom cykle.

Výsledky testovacích jázd Renault E-Tech Drive

Pozrite sa, ako je Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid ekonomický a ekologický!

Renault Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

NOVÉ CLIO E-TECH
NOVÉ CLIO E-TECH
už od 19 350 €
NOVÝ CAPTUR E-TECH
NOVÝ CAPTUR E-TECH
už od 29 600 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac