interiér

vnútorný priestorRenault Rafale

Nastúpte do Renault Rafale a objavte priestor, v ktorom bol každý detail starostlivo prepracovaný a kde vládnu vysokokvalitné materiály. Jeho vnútorný priestor, špičková výbava a posadnutosť pohodlím odlišujú Renault Rafale ako skutočne jedinečné SUV kupé.

Rafale E-Tech hybrid ‒ openR link ‒ modulárne usporiadanie

pohodlie v interiéri

SUV kupé Renault Rafale ponúka prvotriedne pohodlie vďaka špičkovej výbave, citu pre detail a priestrannému interiéru vpredu aj vzadu.

Renault Rafale E-Tech hybrid ‒ modulárne usporiadanie

priestor pre nohy v druhej rade

Vďaka svojmu 273 cm rázvoru zabezpečuje Renault Rafale cestujúcim špičkové pohodlie: ponúka jeden z najveľkorysejších priestorov pre nohy v druhej rade sedadiel na trhu, až 32 cm a 89 cm* priestoru pre hlavu – to všetko pri zachovaní elegantného profilu SUV kupé.

 

*závisí od verzie.

Renault Rafale E-Tech hybrid ‒ modulárne usporiadanie

zadná lakťová opierka ingenius®

Zadná multimediálna lakťová opierka®. Ponúka úložné priestory na smartphony a tablety, dva USB-C vstupy, dva nastaviteľné držiaky vašich zariadení pre pohodlné používanie a dva držiaky nápojov.

Renault Rafale E-Tech hybrid ‒ modulárne usporiadanie

otvor na lyže

Tento otvor prístupný z batožinového priestoru vám pomôže prepravovať dlhé predmety (napríklad lyže), pričom využijete celú dĺžku vozidla od batožinového priestoru až po predné sedadlá ‒ bez nutnosti sklopiť celú zadnú lavicu.

Renault Rafale E-Tech hybrid ‒ modulárne usporiadanie

objem batožinového priestoru

Jeho batožinový priestor s objemom 630 l* sa po sklopení zadnej lavice zväčší na 1 900 l. Takáto všestrannosť vám umožní používať vozidlo podľa vašich potrieb.

 

*batožinový priestor s objemom 530 dm3 (norma VDA).

priestor v interiéri a rozmery vozidla

Odpredu dozadu, zhora nadol...

Vychutnajte si veľkorysý priestor Renault Rafale.