E-TECH Plug-in: hybrid, ktorý nabijete

Plug-in hybrid od značky Renault, to najlepšie zo spaľovacích motorov a
elektromotorov v jednom vozidle!

Plug-in hybrid Renault: elektrická jazda, kedykoľvek budete chcieť

Jazdite 100% elektricky

Jazdite 100% elektricky

Užite si jazdu s plne elektrickým pohonom na vzdialenosť až 65km (WLTP*) v meste! Batéria využíva technológiu samonabíjania, ale môžete ju tiež nabiť k získaniu lepšieho napájania. 

Objavte, ako funguje plug-in hybridné vozidlo

Vyberte si jazdný režim, ktorý vám bude vyhovovať

Vyberte si jazdný režim, ktorý vám bude vyhovovať

Univerzálnosť je to správne slovo pre plug-in hybridnú technológiu Renault. Pre každodennú jazdu môžete využiť plne elektrický režim bez toho, aby ste spaľovali palivo, a keď sa vydáte na dlhšiu jazdu, nemusíte mať obavy o dojazd.

Preskúmajte možnosti jazdy s dobíjacím, plug-in hybridným vozidlom

Získajte výhody odborných skúseností Renault v oblasti elektromobility

Získajte výhody odborných skúseností Renault v oblasti elektromobility

Naša hybridná technológia inšpirovaná technológiou vyvinutou pre F1, zahŕňa viac ako 150 patentov. Táto technológia čerpá z našich 10 ročných odborných skúseností v oblasti elektromobilov. Preto ponúka to najlepšie, čo môže elektromobil ponúknuť: potešenie z jazdy a výkon. 

Pozrite si našu ponuku hybridných vozidiel

Video o technológii plug-in hybridu

Výhody nabíjateľného hybridu Renault

Jazda na elektrický pohon, kedykoľvek chcete!

Technológia E-TECH Plug-in bola vyvinutá na základe pohonných jednotiek používaných tímom F1 Renault. Máte k dispozícii dva elektromotory, jeden primárny a druhý sekundárny, v kombinácii so spaľovacím motorom a centrálnou batériou.

 

Technológia E-TECH zaisťuje rozjazd na 100% elektrický pohon a prevodovku, ktorá bola vyvinutá k zníženiu oneskorenia v akcelerácii pri radení rýchlostných stupňov pre plynulejšiu jazdu.

 

Vyberte si jazdný režim, ktorý bude najlepšie vyhovovať daným podmienkam. S technológiou MULTISENSE  dostupnou u plug-in vozidiel E-TECH môžete prepínať medzi hybridným režimom „MY Sense“, čisto elektrickým režimom „Pure“ alebo režimom „Sport“ k maximalizácii výkonu vášho vozidla. 

Objavte naše plug-in hybridné vozidlá

Objavte vaše obľúbené modely v plug-in hybridnej verzii.

Všetky vaše otázky o nabíjateľných hybridných vozidlách

Ak chcete získať podrobnejší prehľad o nabíjateľnej hybridnej technológii, prečítajte si časti venované zodpovedaniu vašich často kladených otázok.

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac