HIPPIE CAVIAR HOTEL KONCEPT

Strešná terasa, vnútorná posteľ, donáška dronom, 5-hviezdičkový komfort a oveľa viac.

 

Nový elektrický koncept Renault znovu objavuje obytné vozidlo.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.

HIPPIE CAVIAR HOTEL KONCEPT: ÚNIK OD CIVILIZÁCIE S ÚROVŇOU 5-HVIEZDIČKOVÉHO HOTELA

Hippie Caviar Hotel koncept

VIP dodávka so službami na mieru

Alt Image C29

luxusná dodávka s dizajnom Hippie-Chic

Hippie Cavier Hotel sa chváli dynamickou a výraznou prednou časťou zodpovedajúcou dizajnu nového modelu Renault Trafic. Povrchová úprava obytnej časti vytvára efekt bieleho betónu, predná časť vozidla je v morskej zelenej farbe nazvanej "Almond Flakes". Palubná doska s prúteným efektom je zvýraznená koženými prvkami. Interiér je inšpirovaný izbami päťhviezdičkových hotelov a využíva prepojenie s okolitou prírodou. Jeho elegantný dizajn je bohatý na prírodné materiály, ako je exotické drevo alebo vlna.

 

Alt Image C29

luxus pre nomádov

Hippie Caviar Hotel ponúka lavicu, ktorá sa premení na veľmi pohodlnú posteľ s rozmermi 145 cm x 195 cm. V polohe "rozjímania" smeruje lavica von. Jeho závesy a otvorené veko batožinového priestoru vás chráni pred zlým počasím a zároveň chráni vaše súkromie. V "útulnej" polohe stojí lavica a rohové stoličky proti sebe, aby vo vnútri vytvorili príjemný priestor. Strešná terasa prístupná pomocou sťahovacieho rebríka poskytuje ďalší priestor na trávenie času a je vybavená konferenčným stolíkom a dvoma odnímateľnými operadlami.

Alt Image C29

stvorené pre mimoriadne zážitky

Hippie Caviar Hotel ponúka jedinečný špičkový zážitok so službami v kvalite 5-hviezdičkového hotela: Dodávka logistického kontajnera (sprcha, toaleta, elektrická nabíjacia stanica atď.) na miesto zvolené zákazníkom. Služby concierge na objednávku online s doručením pomocou dronu priamo na strechu alebo k lavici.

IKONICKÁ ESTAFETTE

renault estafette

viac ako 60 rokov úspechu

Obytná dodávka Estafette predbehla svoju dobu a oslovila prvých surferov – v tej dobe vzácnych - a celkovo rodiny, ktoré milovali prírodu a dobrodružstvo. Dodávku zo 60. rokov, skvelo vybavenú lavicami premeniteľnými na lôžka, kuchynským kútom s dvojplatničkovým sporákom, chladničkou a odnímateľným stolom, bolo možné vidieť brázdiť cesty medzi rôznymi kútmi Francúzska a Európy.

 

Vďaka svojej rovnej podlahe, nezávislému zaveseniu kolies, minimálnemu polomeru otáčania, špičkovej kabíne a posuvnými dverami sa Estafette stala veľmi úspešnou a zmenila pohľad na úžitkové vozidlá. Najskôr so žiarivo oranžovými, žltými a modrými farbami. Neskôr so svojou univerzálnosťou a ovládateľnosťou.

 

V spolupráci so spoločnosťou Sabem (Société Anonyme Bois Et Matériaux) bola v 60. rokoch predstavená verzia Campervan. Ultra trendy vozidlo od tej doby znovu získalo na popularite a jeho nádherný retro štýl si získal veľa milovníkov.