ZAMÁVAJTE MESTU

PONUKA SEZÓNNEHO PRÍSLUŠENSTVA

Arkana

Ste pripravení vyraziť?

Vyberte si všetko, čo potrebujete, z našej bohatej ponuky sezónneho príslušenstva, ktoré vás bude sprevádzať na ceste za každým dobrodružstvom.

Vyberte si nosič bicyklov, strešné tyče alebo box a využite ešte väčšiu kapacitu vášho vozidla. Alebo siahnete radšej po koberčekoch či ochrane batožinového priestoru? Výberu a fantázii sa medze nekladú.

originální příslušenství

Využite našu zvýhodnenú ponuku originálneho príslušenstva pre váš Renault

Pri nákupe príslušenstva v hodnote 400 € získate zľavu 80 €, pri nákupe nad 600 € získate zľavu 120 €, pri nákupe nad 800 € získate zľavu 160 €. Ponuka zľavy na príslušenstvo sa vzťahuje na ceny príslušenstva bez montáže. Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Renault.

prislusenstvi Renault

Nosiče bicyklov

už od 109 €

 

Strešné tyče

už od 159 €

Sada koberčekov

už od 43,90 €         

prislusenstvi Renault

Strešné boxy

už od 369 €     

Ochrana batožinového priestoru

už od 49,90 € 

Uvedené ceny sú vrátane DPH a bez montáže. Viac informácií o zvýhodnenej ponuke príslušenstva nájdete na https://www.renault.sk/nase sluzby/prislusenstvo-renault.html. O konkrétnej ponuke a cenách sa informujte u participujúcich partnerov Renault. Renault Slovensko spol. s r.o., si vyhradzuje právo na zmenu uvedených cien, výšky zliav a technickej špecifikácie výrobkov bez predchádzajúceho upozornenia. Ponuka je iba informatívna a nie je záväznou ponukou na uzavretie kúpnej zmluvy. Použité obrázky sú ilustratívne. Tlačová chyba vyhradená.