Arkana - SUV Renault

RENAULT ARKANA

hybrid by naturecenník
cena od

Renault Arkana

teraz so zvýhodnením až 3 000 EUR

Renault Arkana E-Tech hybrid

Arkana E-Tech full hybrid

Hybridná technológia E-Tech inšpirovaná motoristickým športom dokonale spája výkon a efektívnosť. V meste sa vždy rozbieha na elektrický pohon, na ktorý dokáže jazdiť až 80% času. Znížte svoju spotrebu paliva až o 40% v porovnaní s ekvivalentným benzínovým motorom!

 

Rekuperačné brzdenie nabíja batériu vášho vozidla Arkana E-Tech full hybrid automaticky počas jazdy. Užite si príjemnú jazdu bez ohľadu na okolnosti vďaka skvelej reakcii motora a výbornému zrýchleniu. Arkana E-Tech full hybrid sa prispôsobí vašim jazdným potrebám s cieľom zabezpečiť optimálnu všestrannosť.  

viac informácií o E-Tech full hybrid

dizajn športové a priestranné SUV a exkluzívna verzia R.S. Line

Arkana spája elegantné línie a robustný štýl. Jedinečný dizajn je výsledkom elegantnej karosérie, vysokej svetlej výšky a špičkového interiéru.

Vo verzii R.S. Line je efekt ešte silnejší. Zamilujte si jej exkluzívnu farbu Oranžová Valencia, športovú prednú masku, špecifické disky kolies s červenými detailmi, dvojitou koncovkou výfuku a ďalšími prvkami.

komfort a technológia

ovládnite cesty z pohodlia vašej kabíny

Asistenčné systémy pre vodiča ‒ Renault Arkana

15 asistenčných systémov pre vodiča Easy Drive

Asistent pre jazdu po diaľnici a v kolónach, upozornenie pred prichádzajúcimi vozidlami pri cúvaní a parkovací asistent Easy Park Assist sú len niektoré z prvkov navrhnutých pre zvýšenie vášho jazdného komfortu a bezpečnosti. Tieto funkcie a mnoho ďalších je k dispozícii prostredníctvom asistenčných systémov Renault Easy Drive, ktoré vám pomôžu vozidlo ovládať na cestách. Ste pripravení urobiť prvý krok k autonómnej jazde?

Multimediálny systém ‒ Renault Arkana

multimediálny systém Easy Link

Vďaka tomuto multimediálnemu systému – kompatibilnému s Android Auto™ a Apple CarPlay™ – ľahko pripojíte svoj smartfón a získate prístup ku všetkým svojim aplikáciám a pripojeným službám zo svojej 9,3" stredovej obrazovky v modeli ARKANA. 

Systém Multi-sense ‒ Renault Arkana

Multi-sense

Zvuk a odozva motora, riadenie, výber osvetlenia interiéru a konfigurácia obrazovky vodiča... Vyberte si z 3 dostupných jazdných režimov (MySense, Eco a Sport) a prispôsobte si jazdu so systémom Multi-sense.

verzie

vyberte si verziu, ktorá vám najviac vyhovuje

verzia

Equilibre
už od 26 500 €
porovnať verzie

Renault Arkana podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

CAPTUR
CAPTUR
už od 17 600 €
AUSTRAL
AUSTRAL
už od 30 400 €