Arkana - SUV Renault

NOVÝ RENAULT ARKANAhybrid by nature

Už od 24 300 €
368,50 € / mesiac
Cenník

Dizajn športové a priestranné SUV a exkluzívna verzia R.S. Line

Arkana spája elegantné línie a robustný štýl. Jedinečný dizajn je výsledkom elegantnej karosérie, vysokej svetlej výšky a špičkového interiéru.

Vo verzii R.S. Line je efekt ešte silnejší. Zamilujte si jej exkluzívnu farbu Oranžová Valencia, športovú prednú masku, špecifické disky kolies s červenými detailmi, dvojitou koncovkou výfuku a ďalšími prvkami.

POHONNÁ JEDNOTKA

tichá, dynamická a s výbornou odozvou

  • Renault Arkana E-TECH hybrid

Arkana E-TECH Hybrid

Hybridná technológia E-TECH inšpirovaná motoristickým športom dokonale spája výkon a efektívnosť. V meste sa vždy rozbieha na elektrický pohon, na ktorý dokáže jazdiť až 80% času. Znížte svoju spotrebu paliva až o 40% v porovnaní s ekvivalentným benzínovým motorom!

 

Rekuperačné brzdenie nabíja batériu vášho vozidla Arkana E-TECH Hybrid automaticky počas jazdy. Užite si príjemnú jazdu bez ohľadu na okolnosti vďaka skvelej reakcii motora a výbornému zrýchleniu. Arkana E-TECH Hybrid sa prispôsobí vašim jazdným potrebám s cieľom zabezpečiť optimálnu všestrannosť.  

Objavte Arkana E-TECH Hybrid Viac informácií o E-TECH hybrid

Komfort a technológia

ovládnite cesty z pohodlia vašej kabíny

Asistenčné systémy pre vodiča ‒ Renault Arkana

15 asistenčných systémov pre vodiča Easy Drive

Asistent pre jazdu po diaľnici a v kolónach, upozornenie pred prichádzajúcimi vozidlami pri cúvaní a parkovací asistent Easy Park Assist sú len niektoré z prvkov navrhnutých pre zvýšenie vášho jazdného komfortu a bezpečnosti. Tieto funkcie a mnoho ďalších je k dispozícii prostredníctvom asistenčných systémov Renault Easy Drive, ktoré vám pomôžu vozidlo ovládať na cestách. Ste pripravení urobiť prvý krok k autonómnej jazde?

Multimediálny systém ‒ Renault Arkana

multimediálny systém Easy Link

Vďaka tomuto multimediálnemu systému – kompatibilnému s Android Auto™ a Apple CarPlay™ – ľahko pripojíte svoj smartfón a získate prístup ku všetkým svojim aplikáciám a pripojeným službám zo svojej 9,3" stredovej obrazovky v modeli ARKANA. 

Systém MULTI-SENSE ‒ Renault Arkana

multi-Sense

Zvuk a odozva motora, riadenie, výber osvetlenia interiéru a konfigurácia obrazovky vodiča... Vyberte si z 3 dostupných jazdných režimov (MySense, Eco a Sport) a prispôsobte si jazdu so systémom Multi-Sense.

VERZIE

vyberte si verziu, ktorá vám najviac vyhovuje

Zen

Zen

Už od 24 300 €
Základne prvky výbavy
Intens

Intens

Už od 26 900 €
Základné prvky oproti predchádzajúcej verzii +
R.S. Line

R.S. Line

Už od 29 700 €
Základné prvky oproti predchádzajúcej verzii +

Renault Arkana podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

CAPTUR
CAPTUR
Už od 15 800 €
KADJAR
KADJAR
Už od 22 790 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac