Renault Arkana SUV – motory a hnacie sústavy

výkon

NOVÝ RENAULT ARKANA

objavte motory dostupné pre každú verziu

Zen
Zen
Intens
Intens
R.S. Line
R.S. Line

Benzín / elektrina (1)

E-TECH 145už od
25 800 €
už od
28 400 €
už od
31 200 €
TCe 140 EDCuž od
24 300 €
už od
26 900 €
už od
29 700 €
TCe 160 EDCuž od
28 100 €
už od
30 900 €

podrobné špecifikácie

hybrid na každej úrovni

Arkana je k dispozícii v neprekonateľnej ponuke hybridných pohonov: Hybridná pohonná jednotka E-Tech hybrid 145 a motorizácia TCe 140 EDC s 12V mikro-hybridným systémom.

  • Renault Arkana E-TECH hybrid

E-TECH Hybrid 145

univerzálnosť full hybridu

Inovatívna hybridná technológia E-Tech inšpirovaná motoristickým športom dokonale spája výkon a efektívnosť. V meste sa vždy rozbieha na elektrický pohon, na ktorý dokáže jazdiť až 80% času. Znížte svoju spotrebu paliva až o 40% v porovnaní s ekvivalentným benzínovým motorom!

 

Rekuperačné brzdenie nabíja batériu vášho vozidla Arkana E-Tech hybrid automaticky počas jazdy. Užite si príjemnú jazdu bez ohľadu na okolnosti vďaka skvelej reakcii motora a výbornému zrýchleniu. Arkana E-Tech hybrid sa prispôsobí vašim jazdným potrebám s cieľom zabezpečiť optimálnu všestrannosť.  

objavte verziu

* Podľa WLTP v meste (podľa konečného schválenia).

  • Renault Arkana ‒ mikro-hybridná hnacia sústava

TCe 140 EDC

hybrid prvej úrovne

Vďaka motoru s výkonom 140 koní a automatickej prevodovke vám Arkana ponúka efektivitu, plynulú jazdu a radosť z šoférovania.

 

S ničím podobným ste sa ešte nestretli! Vďaka 12V mikro-hybridnému systému ponúkajú benzínové varianty ešte lepšiu účinnosť paliva. Táto technológia vám umožňuje rekuperovať energiu pri spomalení a pomáha zvýšiť výkon motora počas rozjazdu a akcelerácie. Znížte spotrebu paliva a emisií CO2 a zároveň si užite plynulé rozjazdy a ešte pohodlnejšie cestovanie!  

Renault Arkana podrobne

Objavte podobné modely

CAPTUR
CAPTUR
už od 15 800 €
KADJAR
KADJAR
už od 22 790 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac