Motory Renault CAPTUR

Kompaktné mestské SUV Renault CAPTUR

Objavte motory dostupné pre každú verziu

Zen
Zen
Intens
Intens

Benzín (3)

TCe 90Už od
15 800 €
Už od
17 900 €
TCe 140Už od
18 000 €
Už od
20 100 €
TCe 140 EDCUž od
22 100 €
TCe 100 GPL
TCe 100 LPGUž od
16 400 €
E-TECH Plug-in 160Už od
29 200 €

Podrobné špecifikácie

výkonnosť - spotreba :

výkonnosť - spotreba :

výkonnosť - spotreba :

Viac o motoroch

S Renault CAPTUR získate výhody úsporných benzínových motorov úplne novej generácie s vysokým výkonom a nízkymi nákladmi na údržbu.

TCe 90: všestranný

Tento 3-valcový turbomotor novej generácie s výkonom 92 koní v kombinácii s manuálnou 6-stupňovou prevodovkou zaistí optimálne jazdné vlastnosti do mestskej aj prímestskej premávky.

TCe 100 LPG: úsporný

Tento 3-valcový turbomotor novej generácie s výkonom 100 koní v kombinácii s manuálnou prevodovkou a pohonom na benzín a LPG zaisťuje mimoriadne priaznivé prevádzkové náklady. 

TCe 140: mikro-hybridný a dynamický

Tento mikro-hybridný 4-valcový turbomotor s priamym vstrekovaním sa dodáva so 6-stupňovou manuálnou alebo 7-stupňovou automatickou dvojspojkovou prevodovkou s pádlami radenia pod volantom. Poskytuje maximálnu všestrannosť, dynamickú jazdu a súčasne nižšiu spotrebu paliva. 

Objavte našu ponuku hybridných a plug-in hybridných motorov, ktoré vzišli priamo zo sveta Formule 1 a teraz sú dostupné aj pre vás.

E-TECH Hybrid (k dispozícii na jar)

Nový inovatívny pohon s kombinovaným výkonom 140 koní ponúka úspornú prevádzku, radosť z jazdy a dynamický prejav.

V meste strávite až 80% času na elektrinu a usporíte až 40% paliva v porovnaní s benzínovým ekvivalentom. 

E-TECH Plug-in Hybrid

Plug-in hybridný pohon spája to najlepšie zo sveta elektromobilov a spaľovacích motorov. Cez týždeň môžete dochádzať do práce na elektrinu vďaka dojazdu až 65 km a cez víkend cestovať bez obmedzení vďaka hybridnému režimu, ktorý sa spustí automaticky, ak sa minie energia  batérii.

Renault CAPTUR podrobne

Objavte podobné modely

Nové CLIO E-TECH
Nové CLIO E-TECH
Už od 18 900 €
KADJAR
KADJAR
Už od 22 790 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac