Multimédiá Renault CLIO

Malé CLIO oranžový exteriér

RENAULT CONNECT

CLIO: malé konektívne vozidlo k vašim službám

  • Interiér CLIO dotykový tablet

Pripojený tablet EASY LINK s 9,3" dotykovou obrazovkou

Ozajstný palubný počítač, tablet EASY LINK vám umožňuje ľahko ovládať všetky funkcie vášho vozidla. Spustite navigáciu s premávkou v reálnom čase, bezpečne telefonujte pomocou Bluetooth, nastavte svoje obľúbené rozhlasové stanice a používajte svoje smartfónové aplikácie (Waze, Google Mapy alebo Spotify atď.) priamo na obrazovke vášho vozidla s kompatibilitou Android Auto™ a Apple CarPlay™. A k tomu pomocou hlasového ovládania sa budete stále pozerať na cestu.

 

*Dostupné v závislosti od verzie.

Zistite viac o Renault EASY LINK
  • Interiér CLIO

Inteligentná navigácia

Vďaka integrovanému vyhľadávaniu Google na palube si môžete užívať maximálnu presnosť pri vyhľadávaní cieľa. Dopravné informácie TomTom v reálnom čase aktualizované každé 2 minúty vám na cestách umožnia presne vypočítať čas príchodu a zvoliť najvhodnejšiu trasu.

 

Naplánujte si ďalšiu cestu z pohodlia vašej obývačky pomocou aplikácie MY Renault a načítajte ju vo svojom vozidle, aby ste začali dovolenku s maximálnym pokojom mysle. Okrem toho môžete vyhľadať najbližšie čerpacie stanice vo vašom okolí, porovnať ceny pohonných hmôt a zvoliť tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

 

*Dostupné v závislosti od verzie.

Viac informácií
  • Oranžové CLIO exteriér z profilu

Automatické aktualizácie

Získajte najnovšie aktualizácie automaticky! Pravidelné aktualizácie máp sa automaticky stiahnu a nainštalujú do vášho vozidla pomocou technológie Auto-Update.

 

*Dostupné v závislosti od verzie.

Viac informácií
  • MY Renault CLIO

Objavte aplikáciu MY Renault

Majte svoje auto pod kontrolou a nájdite ho kdekoľvek sa nachádza pomocou aplikácie MY Renault.

Renault CLIO podrobne

Objavte podobné modely

Nové CLIO E-TECH
Nové CLIO E-TECH
Už od 18 900 €
CAPTUR
CAPTUR
Už od 15 800 €
 Nové ZOE
Nové ZOE
Už od 32 200 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac