Malé Clio oranžový exteriér

Multimédiá
RENAULT CLIO

Renault Connect

Clio: malé konektívne vozidlo k vašim službám

Interiér Clio dotykový tablet

pripojený tablet Easy Link s 9,3" dotykovou obrazovkou

Ozajstný palubný počítač, tablet Easy Link vám umožňuje ľahko ovládať všetky funkcie vášho vozidla. Spustite navigáciu s premávkou v reálnom čase, bezpečne telefonujte pomocou Bluetooth, nastavte svoje obľúbené rozhlasové stanice a používajte svoje smartfónové aplikácie (Waze, Google Mapy alebo Spotify atď.) priamo na obrazovke vášho vozidla s kompatibilitou Android Auto™ a Apple CarPlay™. A k tomu pomocou hlasového ovládania sa budete stále pozerať na cestu.

 

* Dostupné v závislosti od verzie.

Interiér Clio

inteligentná navigácia

Vďaka integrovanému vyhľadávaniu Google na palube si môžete užívať maximálnu presnosť pri vyhľadávaní cieľa. Dopravné informácie TomTom v reálnom čase aktualizované každé 2 minúty vám na cestách umožnia presne vypočítať čas príchodu a zvoliť najvhodnejšiu trasu.

 

Naplánujte si ďalšiu cestu z pohodlia vašej obývačky pomocou aplikácie My Renault a načítajte ju vo svojom vozidle, aby ste začali dovolenku s maximálnym pokojom mysle. Okrem toho môžete vyhľadať najbližšie čerpacie stanice vo vašom okolí, porovnať ceny pohonných hmôt a zvoliť tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

 

* Dostupné v závislosti od verzie.

Oranžové CLIO exteriér z profilu

automatické aktualizácie

Získajte najnovšie aktualizácie automaticky! Pravidelné aktualizácie máp sa automaticky stiahnu a nainštalujú do vášho vozidla pomocou technológie Auto-Update.

 

* Dostupné v závislosti od verzie.

Renault Clio podrobne

Objavte podobné modely

CLIO E-TECH FULL HYBRID
CLIO E-TECH FULL HYBRID
už od 22 700 €
CAPTUR
CAPTUR
už od 17 600 €