Rodinné SUV Renault Koleos INITIALE PARIS 4x4

INITIALE PARIS

NOVÝ RENAULT KOLEOS
  • 3/4 pohľad na prednú časť bieleho exteriéru Koleos INITIALE PARIS

využite výhody našich najlepších skúseností

Počúvajte ho, precíťte ho, dotknite sa ho, pozrite sa na neho... Nový Koleos INITIALE PARIS kombinuje to najlepšie z našej odbornosti s novou interpretáciou, ktorá prebudí vaše zmysly a podnieti vašu predstavivosť.

SUV Koleos INITIALE PARIS 4x4
Renault Koleos INITIALE PARIS
Predné a zadné sedadlá interiéru Koleos INITIALE PARIS

Exkluzívna výbava

Exteriér Koleos INITIALE PARIS vo farbe Amethyst Black

vyberte si jedinečný štýl

Nový Koleos Initiale Paris je vybavený štýlovými prvkami, ktoré definujú verziu INITIALE PARIS. Asertívny vzhľad prekonáva očakávania a vyjadruje sám seba odvážnym štýlom.

Disky kolies Koleos INITIALE PARIS

výrazné označenie

Vzhľad vozidla Nový Koleos INITIALE PARIS je zvýraznený jeho ikonickými svetlometmi LED Pure Vision a 19“ diskami kolies s diamantovým vzorom s výrazným dizajnom.

Kožený interiér Renault Koleos INITIALE PARIS

dokonalá atmosféra

Čalúnenie z kože Nappa vo farbe čierna Titanium alebo pieskovo sivá Sable s dvojitým ozdobným prešívaním, špecifické dekoračné prvky a označenie na palubnej doske, volante, paneloch dverí, lištách prahov a kobercoch... Nechajte sa okúzliť jeho atmosférou.

Nový Renault Koleos podrobne

Objavte podobné modely

KADJAR
KADJAR
už od 22 790 €
už od

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac