INITIALE PARIS Nový Renault KOLEOS

Rodinné SUV Renault KOLEOS INITIALE PARIS 4x4
  • 3/4 pohľad na prednú časť bieleho exteriéru KOLEOS INITIALE PARIS

Využite výhody našich najlepších skúseností

Počúvajte ho, precíťte ho, dotknite sa ho, pozrite sa na neho... Nový KOLEOS INITIALE PARIS kombinuje to najlepšie z našej odbornosti s novou interpretáciou, ktorá prebudí vaše zmysly a podnieti vašu predstavivosť.

  • SUV KOLEOS INTIALE PARIS 4x4
  • Renault KOLEOS INITIALE PARIS
  • Predné a zadné sedadlá interiéru KOLEOS INITIALE PARIS

Exkluzívna výbava

Exteriér KOLEOS INITIALE PARIS vo farbe Amethyst Black

Vyberte si jedinečný štýl

Nový KOLEOS INITIALE PARIS je vybavený štýlovými prvkami, ktoré definujú verziu INITIALE PARIS. Asertívny vzhľad prekonáva očakávania a vyjadruje sám seba odvážnym štýlom.

Disky kolies KOLEOS INITIALE PARIS

Výrazné označenie

Vzhľad vozidla Nový KOLEOS INITIALE PARIS je zvýraznený jeho ikonickými svetlometmi LED PURE VISION a 19“ diskami kolies s diamantovým vzorom s výrazným dizajnom.

Kožený interiér Renault KOLEOS INITIALE PARIS

Dokonalá atmosféra

Čalúnenie z kože Nappa vo farbe čierna Titanium alebo pieskovo sivá Sable s dvojitým ozdobným prešívaním, špecifické dekoračné prvky a označenie na palubnej doske, volante, paneloch dverí, lištách prahov a kobercoch... Nechajte sa okúzliť jeho atmosférou.

Nový Renault KOLEOS podrobne

Objavte podobné modely

KADJAR
KADJAR
Už od 22 790 €
ESPACE
ESPACE
Už od 47 450 €
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac