Exteriér Megane Grandtour R.S. Line

R.S. Line
RENAULT MEGANE GRANDTOUR

  • Exteriér Megane Grandtour R.S  Line

nepopierateľne športový

Megane Grandtour odhaľuje svoju novú verziu R.S. Line so športovými prvkami, vďaka ktorým preletíte cez cieľovú čiaru. 

Exteriér Megane Grandtour R.S  Line
Exteriér Megane Grandtour R.S  Line
Exteriér Megane Grandtour R.S  Line

Exkluzívny dizajn a výbava

Exteriér Megane Grandtour R.S. Line

profil inšpirovaný motoristickým športom

Megane Grandtour R.S. Line zdôrazňuje v prednej časti svoju výkonnosť vďaka ikonickému difúzeru F1 z modelov R.S., voštinovému nárazníku a zliatinovým 17” diskom kolies Montlhéry alebo 18” diskom Magny-Cours. V zadnej časti vás určite zaujme športový zadný nárazník, vylepšený exkluzívnou chrómovou výfukovou trubkou.

Interiér Megane Grandtour R.S.

športová kabína

Volant z perforovanej kože s dvojitým diamantom R.S., pedálový systém z lešteného hliníka pretekárskeho štýlu, športové sedadlá so zosilnenou bočnou oporou... Pohodlne sa usaďte v športovom kokpite a prebuďte v sebe pretekára. Pripravení na cestu?

Exteriér Megane Grandtour R.S. Line

exkluzívny interiér

Vďaka svojmu exkluzívnemu dizajnu podčiarknutému červeným a šedým obložením a prešívaním, čiernym plafónom, čalúnením z kože Alcantara®, prístrojovou doskou s uhlíkovými vložkami a vysoko kvalitnou povrchovou úpravou je Megane Grandtour R.S. Line sofistikovaným a športovým vozidlom, za ktorým sa budú otáčať davy.

Renault Megane Grandtour podrobne

Objavte podobné modely

MEGANE
MEGANE
už od 19 050 €
MEGANE GRANDTOUR E-TECH
MEGANE GRANDTOUR E-TECH
už od 28 790 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac