Exteriér Renault Megane Grandtour

Motory a hnacie sústavy
RENAULT MEGANE GRANDTOUR

Objavte motory a hnacie sústavy dostupné pre každú verziu

Equilibre
Equilibre
Techno
Techno

Benzín (1)

TCe 140 EDC
už od 24 800 €
už od 27 300 €
Blue dCi 115
už od 29 100 €

Podrobné špecifikácie

Viac informácií o motoroch

TCe 140 FAP/TCe 140 EDC FAP

optimálny

 

S krútiacim momentom 240 Nm a výkonom 140 k je tento 1,3 l turbo motor s priamym vstrekovaním k dispozícii s manuálnou alebo automatickou 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou. Ponúka citlivejšie a výkonnejšie zrýchlenie pre ešte príjemnejšiu jazdu.

TCe 160 FAP EDC

radosť z jazdy

 

Pre optimálne potešenie z jazdy je tento 1,3 l turbo motor s priamym vstrekovaním a krútiacim momentom 270 Nm k dispozícii s automatickou 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou. Zvládnete aj väčší výkon? Aktivujte si režim Sport z vášho systému Multi-Sense a vychutnajte si ten rozdiel!

Naftový motor Renault Megane Grandtour

Blue dCi 115 a Blue dCi 115 EDC

efektívny

Tento motor, ktorý je k dispozícii s manuálnou alebo automatickou 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou, spája v sebe výkon a všestrannosť, pričom máte pod kontrolou spotrebu paliva. Zájdite ešte ďalej!

Renault Megane Grandtour E-Tech

E-Tech plug-in hybrid

inovatívny

Užite si jedinečný zážitok z jazdy! Nabíjateľný hybrid E-Tech je výsledkom 150 patentov vyvinutých našimi expertmi Renault. Hnacia sústava kombinujúca dva elektromotory s 1,6 l benzínovým motorom najnovšej generácie s filtrom pevných častíc obsahuje aj viacrežimovú bezspojkovú prevodovku a batériu 9,8 kWh, inšpirovanú našou Formulou 1 a odbornými znalosťami. Výsledok? Obmedzte svoje emisie CO2 a majte pod kontrolou svoje náklady znížením spotreby paliva.


Vďaka dojazdu na elektrický pohon až do vzdialenosti 65 km(1) v meste a 50 km(2) (pri rýchlosti do 135 km/h) mimo obce, profitujete zo 100 % elektrického štartovania so všetkými výhodami každodennej elektrickej jazdy. Aj v hybridnom režime sa nemusíte na dlhých cestách obávať o dojazd. Tiché, pohodlné, citlivé a hladké... Pripravení objavovať neprekonateľné potešenie z jazdy?

WLTP (Celosvetový harmonizovaný štandard na testovanie ľahkých vozidiel): tento nový protokol zabezpečuje výsledky, ktoré lepšie odrážajú vaše skutočné každodenné používanie, ako výsledky dosiahnuté protokolom NEDC.

(1) WLTP v meste (podľa konečného schválenia)

(2) WLTP v kombinovanom cykle (podľa konečného schválenia)

Renault Megane Grandtour podrobne

Objavte podobné modely

CAPTUR
CAPTUR
už od 17 600 €
NOVÁ ARKANA
NOVÁ ARKANA
už od 26 150 €