Kompaktný sedan Megane

RENAULT MEGANE

technológiou k úspechu
cena od

dizajn Kompaktný hatchback

Harmonické línie, prepracované funkcie a precízne povrchové úpravy... Atraktívny a dynamický Megane má odvážny výraz, odhaľuje svoju sofistikovanejšiu siluetu a interiér nabitý špičkovými technológiami. Pripravení očariť?

 

zážitok na palube

Inovácie, ktoré zlepšia vaše pohodlie

Optimalizujte svoje každodenné zážitky z jazdy vďaka našej technológii: jazdné asistenčné systémy Renault Easy-Drive, palubné multimediálne systémy Easy Link, nastavenia Multi-sense a omnoho viac. 

EASY LINK ‒ systém Megane

dodajte vašim cestám trochu vzrušenia pomocou Easy Link

Ste pripravení na prepojený zážitok, aký ste nikdy predtým nezažili? Vďaka vášmu multimediálnemu systému Easy Link kompatibilnému s Android Auto™ a Apple CarPlay™ máte ľahký prístup ku všetkým svojim aplikáciám a pripojeným službám z 9,3” centrálnej obrazovky vo vašom modeli Megane.

Multi-sense ‒ Megane

prispôsobte si svoj zážitok z jazdy pomocou Multi-sense

Zvuk a citlivosť motora, riadenie, výber osvetlenia interiéru a konfigurovateľná obrazovka vodiča...Pomocou Multi-sense si môžete vybrať zo 4 rôznych režimov (MySense, Eco, Comfort a Sport) a prispôsobiť si jazdu svojej nálade a potrebám.

Profil exteriéru sedanu Megane

vychutnajte si asistenčný systém Renault Easy Drive

Cestujte v úplnej pohode! Asistenčné systémy pre jazdu na diaľnici a dopravné asistenčné systémy, adaptívny tempomat Stop & Go, aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS) s rozpoznaním cyklistov a chodcov... Naše asistenčné systémy pri jazde zvyšujú prostredníctvom inovácií vašu bezpečnosť a jazdenie je hračkou.  

WLTP (Celosvetový harmonizovaný skúšobný postup pre ľahké vozidlá): tento nový protokol zabezpečuje výsledky, ktoré lepšie odrážajú vaše skutočné každodenné používanie, ako výsledky dosiahnuté protokolom NEDC.

(1) WLTP v meste (podľa konečného schválenia).

(2) WLTP v kombinovanom cykle (podľa konečného schválenia).

verzie

Zvoľte si verziu Megane, ktorá vám najviac vyhovuje

verzia

Equilibre
už od 21 800 €
  • automatické prepínanie diaľkových svetiel
  • prístrojový štít s 7" farebným multifunkčným displejom
  • predné a zadné parkovacie senzory
  • multimediálny systém Easy Link 7", 6 reproduktorov
porovnať verzie

verzia

Megane R.S. Line

Megane R.S. Line má športové prvky a zosobňuje jedinečný štýl.

Exteriér sedanu MEGANE R.S. Line

inšpirovaný športom

Exteriér Megane R.S. Line priťahuje pozornosť vďaka svojim zmyselným líniám, spojleru F1 charakteristickému pre modelový rad R.S., zadnému nárazníku s chrómovým výfukom a 17” a 18” diskom kolies. V interiéri si zamilujete jeho dizajn s karbónovými prvkami doplnenými viditeľným prešívaním, kožený volant so znakom dvojitého diamantu R.S., hliníkové športové pedále a sedadlá Alcantara® so vstavanými opierkami hlavy.

Megane Grandtour

Dizajn, výbava, technológia, hnacie sústavy... Megane Grandtour ponúka nový vzhľad kombi verzie Megane a prináša nový rozmer vašim cestám.

Exteriér Megane Grandtour

elegantné a modulárne kombi

Robustné blatníky, elegantné línie, rekordná nakladacia dĺžka, veľkorysý a modulárny batožinový priestor a rad úložných priestorov ‒ Nový MEGANE Grandtour vytŕča z davu, pričom spája eleganciu a univerzálnosť.

 

Plánujete krátky výlet do mesta alebo dlhú cestu na dovolenku? Megane Grandtour k dispozícii s hnacou sústavou E-Tech plug-in hybrid vám ponúka reakciu vozidla a pohodlie elektrickej jazdy (až 65 km* v plne elektrickom režime) a všestrannosť hybridu bez dopadu na dojazd. Usaďte sa a vychutnajte si jazdu!

 

* WLTP v meste.

Renault Megane podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely