Motory sedanu Megane

Motory
RENAULT MEGANE

Objavte motory dostupné pre každú verziu

Equilibre
Equilibre
Techno
Techno
R.S.Line
R.S.Line
Ultime
Ultime

Benzín (4)

TCe 140
už od 21 800 €
už od 24 300 €
TCe 140 EDC
už od 26 300 €
TCe 160 EDC
už od 28 900 €
TCe 300 EDC
už od 45 400 €
Blue dCi 115
už od 26 100 €

Podrobné špecifikácie

Viac informácií o motoroch

TCe 140/TCe 140 EDC

optimálny

 

S krútiacim momentom 240 Nm a výkonom 140 k je tento 1,3 l turbo motor s priamym vstrekovaním k dispozícii s manuálnou alebo automatickou 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou. Ponúka citlivejšie a výkonnejšie zrýchlenie pre ešte príjemnejšiu jazdu.

TCe 160 EDC

radosť z jazdy

 

Pre optimálne potešenie z jazdy je tento 1,3 l turbo motor s priamym vstrekovaním a krútiacim momentom 270 Nm k dispozícii s automatickou 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou. Zvládnete aj väčší výkon? Aktivujte si režim Sport z vášho systému MULTI-SENSE a vychutnajte si ten rozdiel!

Naftový motor Megane

Blue dCi 115 a Blue dCi 115 EDC

efektívny

Tento motor, ktorý je k dispozícii s manuálnou alebo automatickou 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou, umožňuje kombinovať výkon a všestrannosť, pričom máte pod kontrolou spotrebu paliva. Zájdite ešte ďalej!

Megane E-Tech plug-in hybrid ‒ nabíjateľný hybridný sedan

E-TECH PLUG-IN HYBRID

inovatívny

Užite si jedinečný zážitok z jazdy! Nabíjateľný hybrid E-Tech je výsledkom 150 patentov vyvinutých našimi expertmi Renault. Hnacia sústava kombinujúca dva elektromotory s 1,6 l benzínovým motorom najnovšej generácie, ktorý je vybavený filtrom pevných častíc, obsahuje aj viacrežimovú bezspojkovú prevodovku a batériu 9,8 kWh, inšpirovanú našou Formulou 1 a odbornými znalosťami. Výsledok? Obmedzte svoje emisie CO2 a majte pod kontrolou svoje náklady znížením spotreby paliva.


Vďaka dojazdu na elektrický pohon až do vzdialenosti 50 km(1) v kombinovanom režime (pri rýchlosti do 135 km/h) mimo obce, profitujete zo 100 % elektrického štartovania so všetkými výhodami každodennej elektrickej jazdy. Aj v hybridnom režime sa nemusíte na dlhých cestách obávať o dojazd. Tiché, pohodlné, citlivé a hladké... Pripravení objavovať neprekonateľné potešenie z jazdy?

WLTP (Celosvetový harmonizovaný štandard na testovanie ľahkých vozidiel): tento nový protokol zabezpečuje výsledky, ktoré lepšie odrážajú vaše skutočné každodenné používanie, ako výsledky dosiahnuté protokolom NEDC.

(1) Podľa WLTP.

Renault Megane podrobne

Objavte podobné modely

MEGANE GRANDTOUR
MEGANE GRANDTOUR
už od 22 800 €