Motory Nový Renault CAPTUR

Kompaktné mestské SUV Renault CAPTUR

Objavte motory dostupné pre každú verziu

ZenZenIntensIntens

Benzín / LPG (1)

TCe 100 LPGUž od
16 400 €
TCe 90Už od
15 800 €
Už od
17 900 €
TCe 140Už od
18 000 €
Už od
20 100 €
TCe 140 EDCUž od
22 100 €
E-TECH Plug-in 160Už od
29 200 €

Podrobné špecifikácie

výkonnosť - spotreba :

výkonnosť - spotreba :

výkonnosť - spotreba :

Viac o motoroch

S novým Renault CAPTUR získate výhody úsporných benzínových motorov úplne novej generácie s vysokým výkonom a nízkymi nákladmi na údržbu.

TCe 100: univerzálny

Tento 3-valcový turbomotor novej generácie s výkonom 100 koní v kombinácii s manuálnou prevodovkou zaisťuje optimálne potešenie z jazdy a vďaka nemu je nový CAPTUR skutočne univerzálnym SUV. Ponúka takisto nižšiu spotrebu paliva.

TCe 130 FAP: úsporný a dynamický

Tento 4-valcový turbomotor s priamym vstrekovaním sa ponúka s manuálnou 6-stupňovou prevodovkou alebo s automatickou 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou s pádlami riadenia pod volantom. Poskytuje maximálnu všestrannosť, dynamický zážitok z jazdy a súčasne nízku spotrebu paliva.

TCe 155 FAP: maximálne potešenie z jazdy

Verzia nového 4-valcového turbomotora s priamym vstrekovaním s výkonom 155 koní a krútiacim momentom 270 Nm je navrhnutá pre tých, ktorí hľadajú úžasné zážitky z jazdy. S automatickou 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou môžete použiť pádla riadenia pod volantom k aktivácii športového režimu v systéme MULTI-SENSE pre ešte vzrušujúcejšiu jazdu. 

Objavte našu novú generáciu motorov Blue dCi navrhnutých tak, aby kombinovali potešenie z jazdy a nižšie emisie.

Blue dCi 95

Máte radi dlhé cesty? Tento motor s výkonom 95 koní a jeho manuálna 6-stupňová prevodovka vám zabezpečujú efektívnu jazdu. 

Blue dCi 115

Tento dieselový motor kombinuje jazdné pohodlie a maximálnu úsporu paliva vďaka krútiacemu momentu 260 Nm. Je k dispozícii s manuálnou 6-stupňovou prevodovkou a automatickou 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou s pádlami riadenia pod volantom.

Nový Renault CAPTUR podrobne

Objavte podobné modely

Nové CLIO E-TECH
Nové CLIO E-TECH
Už od 19 050 €
KADJAR
KADJAR
Už od 22 390 €
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac