MEGANE Grandtour ‒ exteriér

Nový Renault MEGANE GrandtourPrebuďte v sebe vášeň

Už od 17 550 €
266,13 € / mesiac
MEGANE Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid

Dizajn Elegantné a modulárne kombi

Vďaka svojim elegantným líniám, robustným blatníkom, kabíne nabitej špičkovými technológiami a prepracovaným detailom podčiarkuje Nový MEGANE Grandtour svoj charakter kombi, čím spája eleganciu a všestrannosť.

Priestor a modularita

Prispôsobte si priestor na palube

Vďaka nastaviteľnému batožinovému priestoru, najdlhšej nakladacej dĺžke vo svojej triede a škále úložných priestorov kombinuje Nový MEGANE Grandtour komfort, štýl a pohodlie. Každý deň pri vás!

Zadné sedadlá Nového MEGANE Grandtour

Nakonfigurujte si svoj priestor podľa vašich potrieb

Máte veľa batožiny na svojich cestách? Vďaka zadnej lavici Easy Break sklopnej do roviny si môžete na cesty zobrať čokoľvek, čo potrebujete bez obetovania vášho pohodlia na palube Nového MEGANE Grandtour. Chcete ho? Máte ho!

Objem nákladového priestoru Nového MEGANE Grandtour

Využite výhody prispôsobiteľného nákladového priestoru

Vďaka priestrannému batožinovému priestoru (až 521 l) a rekordnej nakladacej dĺžke (2,7 m) a inteligentným úložným riešeniam sa Nový MEGANE Grandtour prispôsobí vašim potrebám, pričom splní aj vaše najväčšie očakávania!

Hybrid

E-TECH PLUG-IN HYBRID

Vychutnajte si neprekonateľné potešenie z jazdy. Všetky výhody elektrického pohonu kombinovaného so všestrannosťou hybridného pohonu, ktorý zabezpečuje nová nabíjateľná hybridná hnacia sústava E-TECH.

  • Exteriér Nového MEGANE Grandtour E-TECH

Nový MEGANE Grandtour potvrdzuje svoju všestrannosť vďaka hybridnej nabíjateľnej technológii E-TECH kombinujúcej 1,6 l benzínový motor a dva elektromotory. Pri každodennej jazde si zvoľte elektrický režim a užite si tichú a pohodlnú jazdu s bezkonkurenčnou reakciou vozidla (až 65 km(1) pri plnom elektrickom režime v meste). Plánujete vyraziť na dovolenku? Vydajte sa na dlhé cesty bez obáv o dojazd (až do 50 km(2) na elektrický pohon v zmiešanom režime).

 

Objavte verziu

WLTP (Celosvetový harmonizovaný štandard na testovanie ľahkých vozidiel): tento nový protokol zabezpečuje výsledky, ktoré lepšie odrážajú vaše skutočné každodenné používanie, ako výsledky dosiahnuté protokolom NEDC.
(1) WLTP v zmiešanom cykle

VERZIE

Zvoľte si verziu Nového MEGANE Grandtour, ktorá vám najviac vyhovuje

LIFE

LIFE

Už od 17 550 €
Základne prvky výbavy
ZEN

ZEN

Už od 18 650 €
Základné prvky oproti predchádzajúcej verzii +
INTENS

INTENS

Už od 21 650 €
Základné prvky oproti predchádzajúcej verzii +
R.S.LINE

R.S.LINE

Už od 23 150 €
Základné prvky oproti predchádzajúcej verzii +

Verzia

Nový MEGANE Grandtour R.S. Line

Nový MEGANE Grandtour R.S. Line sa môže pochváliť svojím elegantným a športovým dizajnom.

  • Exteriér Nového MEGANE Grandtour R.S. Line

Športové kombi

Vo výbave má ikonický difúzor F1 z radu R.S. Line, zadný nárazník vylepšený chrómovým výfukom, výrazné 17“ a 18“ disky kolies, kožený volant s vyrazeným dvojitým diamantom R.S., hliníkové športové pedále, čalúnenie z kože Alcantara® a zabudované opierky hlavy... Vďaka zmyselným líniám a rafinovaným povrchovým úpravám Nový MEGANE Grandtour vyčnieva svojím štýlom nad svojimi konkurentmi. A budete aj vy!  

Objavte verziu

Nový Renault MEGANE Grandtour podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

Nový MEGANE
Nový MEGANE
Už od 16 550 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac