Nový Renault MEGANE

Technológia, ktorá zdokonaľuje vaše potešenie z jazdy

Už od
18 650 €
282,82 € / mesiac
Kompaktný sedan MEGANE

DIZAJN Kompaktný hatchback

Harmonické línie, prepracované funkcie a precízne povrchové úpravy... Atraktívny a dynamický Nový MEGANE má odvážny výraz, odhaľuje svoju sofistikovanejšiu siluetu a interiér nabitý špičkovými technológiami. Pripravení očariť?

 

Zážitok na palube

Inovácie, ktoré zlepšia vaše pohodlie

Optimalizujte svoje každodenné zážitky z jazdy vďaka našej technológii: jazdné asistenčné systémy Renault EASY DRIVE, palubné multimediálne systémy EASY LINK, nastavenia MULTI-SENSE a omnoho viac. 

EASY LINK ‒ systém MEGANE

Dodajte vašim cestám trochu vzrušenia pomocou EASY LINK

Ste pripravení na prepojený zážitok, aký ste nikdy predtým nezažili? Vďaka vášmu multimediálnemu systému EASY LINK kompatibilnému s Android Auto™ a Apple CarPlay™ máte ľahký prístup ku všetkým svojim aplikáciám a pripojeným službám z 9,3” centrálnej obrazovky vo vašom Novom modeli MEGANE.

MULTI-SENSE ‒ MEGANE

Prispôsobte si svoj zážitok z jazdy pomocou MULTI-SENSE

Zvuk a citlivosť motora, riadenie, výber osvetlenia interiéru a konfigurovateľná obrazovka vodiča...Pomocou MULTI-SENSE si môžete vybrať zo 4 rôznych režimov (MySense, Eco, Comfort a Sport) a prispôsobiť si jazdu svojej nálade a potrebám.

Profil exteriéru sedanu MEGANE

Vychutnajte si asistenčný systém Renault EASY DRIVE

Cestujte v úplnej pohode! Asistenčné systémy pre jazdu na diaľnici a dopravné asistenčné systémy, adaptívny tempomat Stop & Go, aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS) s rozpoznaním cyklistov a chodcov... Naše asistenčné systémy pri jazde zvyšujú prostredníctvom inovácií vašu bezpečnosť a jazdenie je hračkou.  

HYBRID

E-TECH PLUG-IN HYBRID

Vychutnajte si bezprecedentné potešenie z jazdy so všetkými výhodami elektrického pohonu kombinovaného so všestrannosťou hybridného pohonu, ktorý zabezpečuje nabíjateľná hybridná hnacia sústava E-TECH.

 • MEGANE E-TECH ‒ nabíjateľný hybridný hatchback

Nový MEGANE potvrdzuje svoju všestrannosť vďaka hybridnej nabíjateľnej technológii E-TECH kombinujúcej 1,6 l benzínový motor a 2 elektromotory. Pri každodennej jazde si zvoľte elektrický režim a užite si tichú a pohodlnú jazdu s bezkonkurenčnou reakciou vozidla (až 65 km (1) pri plnom elektrickom režime v meste). Plánujete vyraziť na dovolenku? Cestujte v úplnej pohode a bez obáv z dojazdu na dlhých cestách (dojazd až 50 km (2) v kombinovanom režime).

WLTP (Celosvetový harmonizovaný skúšobný postup pre ľahké vozidlá): tento nový protokol zabezpečuje výsledky, ktoré lepšie odrážajú vaše skutočné každodenné používanie, ako výsledky dosiahnuté protokolom NEDC.

(1) WLTP v meste (podľa konečného schválenia)

(2) WLTP v kombinovanom cykle (podľa konečného schválenia)

VERZIE

Zvoľte si verziu Nového MEGANE, ktorá vám najviac vyhovuje

 • Zen

  Zen

  Už od 18 650 €
  Základne prvky výbavy
 • Intens

  Intens

  Už od 20 650 €
  Základné prvky oproti predchádzajúcej verzii +
 • R.S. Line

  R.S. Line

  Už od 22 150 €
  Základné prvky oproti predchádzajúcej verzii +

Verzia

Nový MEGANE R.S. Line

Nový MEGANE R.S. Line má športové prvky a zosobňuje jedinečný štýl.

 • Exteriér sedanu MEGANE R.S. Line

Inšpirovaný športom

Exteriér Nového MEGANE R.S. Line priťahuje pozornosť vďaka svojim zmyselným líniám, spojleru F1 charakteristickému pre modelový rad R.S., zadnému nárazníku s chrómovým výfukom a 17” a 18” diskom kolies. V interiéri si zamilujete jeho dizajn s karbónovými prvkami doplnenými viditeľným prešívaním, kožený volant so znakom dvojitého diamantu R.S., hliníkové športové pedále a sedadlá Alcantara® so vstavanými opierkami hlavy.

Objavte verziu

Nový MEGANE Grandtour

Dizajn, výbava, technológia, hnacie sústavy... Nový MEGANE Grandtour ponúka nový vzhľad kombi verzie MEGANE a prináša nový rozmer vašim cestám.

 • Exteriér MEGANE Grandtour

Elegantné a modulárne kombi

Robustné blatníky, elegantné línie, rekordná nakladacia dĺžka, veľkorysý a modulárny batožinový priestor a rad úložných priestorov ‒ Nový MEGANE Grandtour vytŕča z davu, pričom spája eleganciu a univerzálnosť.

 

Plánujete krátky výlet do mesta alebo dlhú cestu na dovolenku? Nový MEGANE Grandtour k dispozícii s hnacou sústavou E-TECH PLUG-IN HYBRID vám ponúka reakciu vozidla a pohodlie elektrickej jazdy (až 65 km* v plne elektrickom režime) a všestrannosť hybridu bez dopadu na dojazd. Usaďte sa a vychutnajte si jazdu!

 

* WLTP v meste.
 

Objavte verziu

Nový Renault MEGANE podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

Nový MEGANE Grandtour
Nový MEGANE Grandtour
Už od 19 650 €
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac