R.S. Line Nový Renault MEGANE

Exteriér MEGANE R.S. Line
Exteriér MEGANE R.S. Line

Ukážte svojho športového ducha

Nový MEGANE odhaľuje svoju novú verziu R.S. Line, ktorá sa môže pochváliť jedinečným športovým dizajnom.

  • Predná časť exteriéru MEGANE R.S  Line
  • Zadná časť exteriéru MEGANE R.S  Line
  • Interiér MEGANE R.S  Line

Exkluzívny dizajn a výbava

Exteriér MEGANE R.S. Line

Dizajn inšpirovaný svetom Renault Sport: exteriér...

Difúzor F1, voštinový nárazník, disky kolies z ľahkej zliatiny 17” Montlhéry alebo 18” Magny-Cours, aerodynamický spojler... Nový MEGANE R.S. Line, inšpirovaný ikonickými kódexmi modelov Renault Sport, zosobňuje športového a ultra-dynamického ducha. Pripravení na zimomriavky?

Volant, interiér ‒ MEGANE R.S. Line

...a v interiéri.

Chcete vedieť, aké to je byť v koži pretekára Formuly 1? Volant z perforovanej kože s dvojitým diamantom R.S., pedálový systém z lešteného hliníka, športové sedadlá so zosilnenou bočnou oporou... Pohodlne sa usaďte v športovom kokpite a vychutnajte si jedinečný zážitok. Na značky, pripraviť sa, štart!

Palubná doska v interiéri ‒ MEGANE R.S. Line

Exkluzívne prevedenie

Vďaka čiernemu interiéru zdôraznenému červenými prvkami, palubnej doske s karbónovým obložením, čiernemu poťahu, čalúneniu Alcantara® s viditeľným prešívaním a špičkovým materiálom interiér Nového MEGANE vyžaruje eleganciu z každého detailu.

Nový Renault MEGANE podrobne

Objavte podobné modely

Nový MEGANE Grandtour
Nový MEGANE Grandtour
Už od 19 650 €
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac