Renault TALISMAN Grandtour ‒ rodinné kombi

Nový Renault TALISMAN GrandtourEšte viac pohodlia a modularity

Už od 35 820 €
543,20 € / mesiac
Cenník

Dizajn Elegantné a univerzálne kombi

Nový TALISMAN Grandtour dodržuje svoju povesť dynamického kombi s elegantným tvarom a štíhlym profilom. Pôsobivá predná časť je zvýraznená novými LED MATRIX svetlometmi a novou čelnou maskou.

Zážitok na palube

Povýšte svoje cestovanie na novú úroveň

Naše inovatívne technológie predvídajú vaše potreby a prispôsobujú sa vašim každodenným činnostiam, aby vám zaistili bezproblémovú jazdu.

Palubná doska, interiér ‒ TALISMAN Grandtour

Užite si optimálne pohodlie pri jazde

Od osvetlenia interiéru až po individuálne nastavenie režimu motora, vytvorte si personalizovanú jazdu vďaka možnosti výberu zo 4 jazdných režimov (Eco, Comfort, Sport, MySense) vo vašom systéme MULTI-SENSE. Exkluzívny systém riadenia všetkých 4 kolies 4CONTROL s variabilným nastavením tuhosti tlmičov vám umožňuje mať kontrolu nad zmenou smeru jazdy vášho vozidla, čím ponúka lepšiu ovládateľnosť a presnejšie manévrovanie.   

Exteriér TALISMAN Grandtour ‒ predná časť

Technológie so špičkovými inováciami

Naše najmodernejšie technológie sú jednoducho dostupné pomocou 10,2“ prístrojového štítu vodiča alebo 9,3“ obrazovky multimediálneho systému EASY LINK s online pripojením: LED Matrix Vision svetlomety, Renault asistenčné systémy vodiča EASY DRIVE, palubný multimediálny systém Renault CONNECT, MULTI-SENSE a oveľa viac.  

VERZIA

Nový TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Nový TALISMAN Grandtour je vo svojej špičkovej verzii INITIALE PARIS kombináciou štýlu a univerzálnosti.

  • Kožený interiér ‒ TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Umenie elegancie

Nový TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS odhaľuje svoj silný a súčasne elegantný dizajn, vysoko kvalitné materiály, výnimočné pohodlie a najmodernejšie technológie. Predstavuje to najlepšie z našich skúseností. Presvedčí vás o prepracovanosti v každom aspekte a vtiahne vás do svojho exkluzívneho sveta.

Objavte verziu

Verzie

Zvoľte si verziu Nového modelu TALISMAN Grandtour, ktorá vám najviac vyhovuje

Intens

Intens

Už od 35 820 €
Initiale Paris

Initiale Paris

Už od 45 080 €

Nový Renault TALISMAN Grandtour podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

Nový KOLEOS
Nový KOLEOS
Už od 31 400 €
CAPTUR
CAPTUR
Už od 15 800 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac