Objavte náš rad vozidiel Pre firmy a podnikateľov

Majte pod kontrolou náklady na prevoz a údržbu.

 

Náš rad firemných vozidiel ponúka pohodlie, kvalitu použitých materiálov, výkonné motory a maximálnu prepravnú kapacitu. Máme všetko, čo potrebujete. S vozidlom Renault CLIO a MEGANE pre a firmy a podnikateľov bude cestovanie vašich zamestnancov jednoduchšie a zároveň optimalizujete svoj firemný rozpočet.

Renault Business Client

Renault CLIO Grandtour pre firmy a podnikateľov

Nápaditá osobnosť, vynikajúci jazdný komfort a nekompromisná bezpečnosť. Renault CLIO Grandtour má toho veľa, čo môže ponúknuť.


Vyberte si verziu Limited a užite si bohatú výbavu prvkov: elektronická kontrola stability, LED denné svietenie, manuálna klimatizácia, multimediálny a navigačný systém Media Nav, asistent pre rozjazd do kopca atď.

 

OBJAVTE VERZIU RENAULT CLIO GRANDTOUR PRE SPOTREBITEĽOV

Renault MEGANE Grandtour pre firmy a podnikateľov

Prevratná aerodynamika, nižšia hmotnosť vozidla a presnejšie riadenie... Naši inžinieri sa sústredili na kvalitu za účelom zlepšenia odolnosti vozidla Renault MEGANE Grandtour pre firmy a podnikateľov. Výsledok? Dlhšia životnosť dielov, ktoré podliehajú opotrebeniu a zároveň menšia potreba servisných úkonov. Objavte výkon naftových motorov: Energy dCi 90 (priemerná spotreba 3,7-3,9 l/100 km, emisie CO2: 95-100 g/km), Energy dCi 110 (priemerná spotreba 3,7-3,9 l/100 km, emisie CO2: 95-100 g/km) alebo výkonného Energy dCi 130 (priemerná spotreba 4,0 l/100 km, emisie CO2: 103-105 g/km).

 

* Spotreba paliva a emisie sú certifikované v súlade s platnými predpismi.

OBJAVTE VERZIU RENAULT MEGANE GRANDTOUR PRE SPOTREBITEĽOV
Renault Business Client
Renault Business Client

Objavte tiež...

Pre profesionálov

Naše špecializované služby.
 • SubPrefooter Icon

  Získajte rýchlu odpoveďod našich vyškolených špecialistov

 • SubPrefooter Icon

  Vyskúšajte si modelpodľa vášho výberu

 • SubPrefooter Icon

  Jazdite v pohodeso zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Uľahčite si živots portálom MY Renault

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac