Prestavby úžitkových vozidiel Renault Pro +

Zistite viac o našich riešeniach na mieru pre vaše podnikanie.

 

Široká ponuka zahŕňa ako továrenské prestavby, tak riešenie našich lokálnych dodávateľov.

 • Renault Business Client

Certifikácia dodávateľov prestavieb

Renault Business Client

Kvalita

 

Vďaka prísnemu systému certifikácie našich dodávateľov získavate istotu kvality vykonaných úpravy.

 

Záruka

 

Dodávatelia s certifikáciou Renault rešpektujú naše normy a technológie pri výrobe vozidla a majú plnú podporu našich inžinierov. Vďaka tomu uskutočnené úpravy neovplyvnia záruku samotného vozidla.

 

Viac informácií získate u dealerov siete PRO +, špecialistov na úžitkové vozidlá a ich prestavby.

Preprava tovaru

Skriňová nadstavba a valník s plachtou

 

Renault ponúka z výroby skriňovú nadstavbu s objemom 20 a 22 m3. K dispozícii sú verzie s predným aj zadným pohonom vr. variantu so zdvojenou zadnou nápravou. Maximálna užitočná hmotnosť u 4,5t verzie dosahuje 1,77 t.


Ďalšie riešenie skriňových nadstavieb či valníkov s plachtou sú zaistené v spolupráci s lokálnymi dodávateľmi s certifikáciou Renault - zárukou kvality. Na prianie klienta je možné vozidlo vybaviť spacou nadstavbou, hydraulickým zadným čelom, bočnými dverami, sadou spojlerov a pod.

Renault Business Client

Izotermické nadstavby

Renault Business Client

Izothermická nadstavba

 

Tento typ prestavby je realizovaný na báze modelu MASTER podvozok prostredníctvom lokálnych dodávateľov s certifikáciou Renault. Tá je zárukou kvality aj kompatibility vykonaných úprav.

 

Izothermická vstavba

 

Úpravy sú realizované na báze modelov KANGOO, TRAFIC a MASTER s objemami prepravného priestoru 3 - 17 m3.

 

Ponuka zahŕňa všetko od bežného rozvozu, prepravy liekov, kvetín až po transport hlboko zmrazeného tovaru, mäsa či multiteplotná preprava.

Valník

Továrenské riešenie Renault zahŕňa valníky s hliníkovými bočnicami v niekoľkých dĺžkach. Vybrať si môžete verzie s predným aj zadným pohonom vr. varianty zdvojenej zadnej nápravy. V ponuke je aj verzia dvojkabína pre 6 až 7 osôb. Ďalšie verzie sú zaistené v spolupráci s lokálnymi dodávateľmi s certifikáciou Renault - zárukou kvality vykonaných úprav.

Renault Business Client

Sklopný valník

Renault Business Client

Továrenské riešenie hneď niekoľko variantov s rôznou dĺžkou vrátane dvojkabíny pre 6 - 7 osôb. Vybrať možno oceľovú či hliníkovú nadstavbu, jedno- prípadne trojstranné sklápanie. Vrcholom je 4,5t verzia s užitočnou hmotnosťou 1626 kg. Okrem toho je možné realizovať prestavbu na valník u našich lokálnych dodávateľov s certifikáciou Renault. Tá je zárukou kvality aj kompatibility vykonaných úprav.

 

Preprava osôb

Osobné verzie modelov Renault zahŕňajú modely KANGOO (5 miest) či TRAFIC (5 až 9 miest). V ponuke je ale aj továrenská úprava modelu MASTER - verzia Bus s kapacitou až 17 osôb.

 

Ak potrebujete prevážať zároveň väčší objem tovaru či batožiny, sú tu varianty TRAFIC Combi Van či MASTER Combi vhodné pre 5 až 9 osôb.

 

Ďalšie riešenia napríklad pre prevoz pacientov sú zabezpečené prostredníctvom lokálnych dodávateľov s certifikáciou Renault.

Renault Business Client

Preprava zvierat

Renault Business Client

Preprava koní

 

Prestavba na prepravu koní je realizovaná na plošine modelu MASTER. Vyznačuje sa najmä nízko položenou podlahou pre uľahčenie nastupovania koní do vozidla. V ponuke je niekoľko variantov a to aj s úpravami pre spanie.


Tento typ úpravy je zaistený výhradne prostredníctvom lokálnych dodávateľov s certifikáciou Renault.

Ďalšie typy prestavieb a úprav

Nad rámec štandardizovaných prestavieb je vďaka úzkej spolupráci s lokálnymi prestavbármi možné zaistiť prakticky akúkoľvek prestavbu podľa špecifických požiadaviek zákazníkov, napr.:


• Odťahová služba
• Vozne pre hasičov, záchranárov atď.
• Automobil určený na prepravu služobných psov
• Pohrebné vozidlo
• Pojazdné laboratórium


Pre viac informácií kontaktujte niektorého z dílerov špecializovanej predajnej siete Renault Pro+.

Renault Business Client
Renault Business Client

Objavte aj...

Renault Pro+

Naša ponuka úžitkových vozidiel.
 • SubPrefooter Icon

  Získajte rýchlu odpoveďod našich vyškolených špecialistov

 • SubPrefooter Icon

  Vyskúšajte si modelpodľa vášho výberu

 • SubPrefooter Icon

  Jazdite v pohodeso zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Uľahčite si živots portálom MY Renault

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac