Zistite viac informácií o sieti Renault Pro+

Ponuka vozidiel a služieb a sieť určená pre firemných zákazníkov.

 

Hľadáte globálnu odpoveď na mieru podľa požiadaviek vašej práce? Zistite viac o sieti Renault Pro+, našej ponuke úžitkových vozidiel a služieb, ktorých cieľom je splniť všetky vaše obchodné potreby.

Renault Business Client

Inovácie pre vás

Naša ponuka úžitkových vozidiel

 

Inovácia je zakorenená v našich génoch. Nech potrebujete alebo chcete čokoľvek, máme vhodné riešenie, ktoré sa dokonale prispôsobí potrebám vášho podnikania. Neustále zlepšujeme a diverzifikujeme našu ponuku radu úžitkových vozidiel a na mieru navrhnutých vozidiel s našou ponukou prestavieb.

 

Renault Business Client

Náš rad úžitkových vozidiel

Zistite viac o našej pestrej palete úžitkových vozidiel. Renault KANGOO, Renault TRAFIC a Renault MASTER sa prispôsobia vášmu podnikaniu. Vďaka stovkám možných konfigurácií splnia všetky vaše obchodné potreby. Karosérie, motory, interiérové funkcie,... Vytvorte to pravé vozidlo pre vás.

 

OBJAVTE NÁŠ RAD ÚŽITKOVÝCH VOZIDIEL

Naše prestavby vozidiel

Získajte čo najviac z nášho zákazkového dizajnu. Vozidlá upravujú naši schválení karosári s prihliadnutím na priemyselný dizajn našich výrobkov, čo zaručuje ich kvalitu a bezpečnosť. Môžete tiež využiť optimálne podmienky týkajúce sa záruky a popredajných služieb.

 

VIAC INFORMÁCIÍ O NAŠICH PRESTAVBÁCH
Renault Business Client

Naše záväzky voči vám

Vyhradená recepcia a služby

 

Zistite viac o sieti špecialistov Renault Pro+ a ich záväzkoch.

Renault Business Client

Naša sieť špecialistov Renault Pro+

Nové a jazdené vozidlá, príslušenstvo, výbava, financovanie, údržba,... Naše špecializované tímy sa zaviazali k tomu, že vám uľahčia voľbu a udržia vás v pohybe.

ZISTITE VIAC O NAŠEJ ŠPECIALIZOVANEJ SIETI RENAULT PRO+

Špeciálne služby

Váš čas je vzácny. Objavte našu ponuku služieb, ktorá vám pomôže pri kúpe a údržbe vášho vozidla. Financovanie a dane, výbava a príslušenstvo, správa vozidlového parku, údržba atď. Našou úlohou je uľahčiť vám každú stránku vášho života.

Renault Business Client
Renault Business Client

Naše pôsobenie na medzinárodnej úrovni

Renault na celom svete

Uznávaná odbornosť v 114 krajinách

Vďaka našej širokej ponuke nám od roku 1998 patrí prvé miesto na európskom trhu úžitkových vozidiel. Skupina Renault, posilnená týmto úspechom, sa rozrastá na medzinárodnej úrovni. Patríme do prvej trojky výrobcov úžitkových vozidiel v mnohých krajinách vrátane Brazílie, Argentíny, Alžírska, Maroka a Turecka.

 • SubPrefooter Icon

  Získajte rýchlu odpoveďod našich vyškolených špecialistov

 • SubPrefooter Icon

  Vyskúšajte si modelpodľa vášho výberu

 • SubPrefooter Icon

  Jazdite v pohodeso zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Uľahčite si živots portálom MY Renault

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac