Športový model vozidla Megane R.S. Trophy

R.S. Trophy
RENAULT MEGANE R.S.

Predná časť exteriéru Megane R.S. Trophy

ste pripravení na poriadnu jazdu?

Objavte Megane R.S. v exkluzívnej verzii Trophy a pripravte sa vyraziť na dráhu.

Pripraviť, štart!

Predná časť exteriéru Megane R.S. Trophy
Disky kolies Megane R.S. Trophy
Zadná časť Megane R.S. Trophy

Exkluzívny dizajn a výbava

Zadná časť Megane R.S. Trophy

zmyselný a športový dizajn

Vyjadrite svoj štýl! Megane R.S. Trophy určite upúta vašu pozornosť. Lišta nárazníka v štýle F1 s označením Trophy, červené brzdové strmene Brembo®, 19“ disky kolies Fuji Light a pneumatiky Bridgestone® S007, anténa v tvare žraločej plutvy, zatmavené zadné okná a oveľa viac. Uvoľnite sa v novom interiéri v kombinácii farieb červená a sivá a užívajte si podporu sedadiel Recaro s čalúnením Alcantara©.

Interiér, palubná doska ‒ Megane R.S. Trophy

to najlepšie z technológií Renault Sport

R.S. Monitor, R.S. Drive, Launch Control, Multi Change Down... Dodajte vašim zážitkom z jazdy dotyk tej najvyššej triedy a užite si neporovnateľnú kontrolu vďaka exkluzívnym palubným technológiám Renault Sport dostupným na vašom 10,2“ prístrojovom štíte obsahujúcom špeciálne funkcie pre model R.S. a 9,3“ multimediálnej obrazovke Easy Link.

Podvozok Megane R.S. Trophy Cup

exkluzívny podvozok typu Cup

Megane R.S. Trophy je navrhnutý tak, aby vylepšil váš výkon na cestách. Jeho 1,8 l motor s výkonom 300 k dopĺňa exkluzívny podvozok Cup, vybavený športovými prvkami. Aké sú jeho silné stránky? Diferenciál s obmedzeným preklzom Torsen®, predné brzdové kotúče z dvojitého materiálu, tuhšie pruženie, tlmiče a stabilizátory. Doprajte si športové vzrušenie!

Nový Renault MEGANE R.S. podrobne