Športový model vozidla MEGANE R.S.

Nový MEGANE R.S.Dodajte svojmu životu vzrušujúce zážitky!

Už od 22 150 €
335,89 € / mesiac
Cenník

DIZAJN Športová ikona

Pripravte sa pokoriť pretekársku dráhu! Športové línie, široké blatníky, špeciálny podvozok, prepracované doplnky a exkluzívne farby... Nový MEGANE R.S. vyniká výrazným športovým štýlom vďaka prvkom inšpirovaným motoristickým športom. Ste pripravení? Štart!

Zážitok z jazdy

Ovládnite cesty

Dovoľte technológii zlepšiť váš výkon. Sila, obratnosť, flexibilita... Nastúpte a vydajte sa v ústrety jedinečnému zážitku.

Interiér ‒ palubná doska MEGANE R.S.

Exkluzívne technológie Renault Sport...

R.S. Drive, Launch Control, Multi Change Down, R.S. Monitor... Objavte to najlepšie z našich skúseností Renault Sport na vašom 10,2“ prispôsobiteľnom prístrojovom štíte a 9,3“ multimediálnej obrazovke EASY LINK so zrkadlením smartphone.

 

* EDC prevodovka.

Exteriér MEGANE R.S. a MEGANE R.S. Trophy

...pre potešenie z jazdy bez kompromisov.

Zažite neporovnateľný výkon bez nutnosti obetovať pohodlie vďaka jedinečným prvkom, medzi ktoré patrí natáčanie všetkých štyroch kolies 4CONTROL, hydraulické dorazy tlmičov alebo špeciálne naladený podvozok. V spojení s 1,8 l turbomotorom s výkonom 300 koní pochádzajúcim zo sveta motoristického športu vám Nový Megane R.S. dopraje neopakovateľné potešenie z jazdy!

PRETEKÁRSKY DUCH

Nový MEGANE R.S. Trophy

Nový MEGANE R.S. Trophy vás vtiahne do sveta extra výkonu.

  • MEGANE R.S. Trophy

Technológia pre špičkový výkon!

Podvozok Cup vybavený diferenciálom Torsen® s obmedzenou svornosťou, predné brzdové kotúče z dvojitého materiálu, brzdové strmene Brembo© a škrupinové sedadlá Recaro® potiahnuté kožou Alcantara®... Nový MEGANE R.S. Trophy vám vždy pripomenie našu vášeň pre motoristický šport. Ste pripravení prijať výzvu?

Objavte verziu

VERZIE

Zvoľte si verziu Nového MEGANE R.S., ktorá vám najviac vyhovuje

R.S. Line

R.S. Line

Už od 22 150 €
Základne prvky výbavy

Nový Renault MEGANE R.S. podrobne

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

Nový MEGANE
Nový MEGANE
Už od 16 550 €
CLIO
CLIO
Už od 12 200 €
CAPTUR
CAPTUR
Už od 15 800 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac