Športový model vozidla MEGANE R.S. Trophy

R.S. Trophy

Nový Renault MEGANE R.S.
  • Predná časť exteriéru MEGANE R.S. Trophy

Ste pripravení na poriadnu jazdu?

Objavte Nový MEGANE R.S. v exkluzívnej verzii Trophy a pripravte sa vyraziť na dráhu.

Pripraviť, štart!

Predná časť exteriéru MEGANE R.S. Trophy
Disky kolies MEGANE R.S. Trophy
Zadná časť MEGANE R.S. Trophy

Exkluzívny dizajn a výbava

Zadná časť MEGANE R.S. Trophy

Zmyselný a športový dizajn

Vyjadrite svoj štýl! Nový MEGANE R.S. Trophy určite upúta vašu pozornosť. Lišta nárazníka v štýle F1 s označením Trophy, červené brzdové strmene Brembo®, 19“ disky kolies Fuji Light a pneumatiky Bridgestone® S007, anténa v tvare žraločej plutvy, zatmavené zadné okná a oveľa viac. Uvoľnite sa v novom interiéri v kombinácii farieb červená a sivá a užívajte si podporu sedadiel Recaro s čalúnením Alcantara©.

Interiér, palubná doska ‒ MEGANE R.S. Trophy

To najlepšie z technológií Renault Sport

R.S. Monitor, R.S. Drive, Launch Control, Multi Change Down... Dodajte vašim zážitkom z jazdy dotyk tej najvyššej triedy a užite si neporovnateľnú kontrolu vďaka exkluzívnym palubným technológiám Renault Sport dostupným na vašom 10,2“ prístrojovom štíte obsahujúcom špeciálne funkcie pre model R.S. a 9,3“ multimediálnej obrazovke EASY LINK.

Podvozok MEGANE R.S. Trophy Cup

Exkluzívny podvozok typu Cup

Nový MEGANE R.S. Trophy je navrhnutý tak, aby vylepšil váš výkon na cestách. Jeho 1,8 l motor s výkonom 300 k dopĺňa exkluzívny podvozok Cup, vybavený športovými prvkami. Aké sú jeho silné stránky? Diferenciál s obmedzeným preklzom Torsen®, predné brzdové kotúče z dvojitého materiálu, tuhšie pruženie, tlmiče a stabilizátory. Doprajte si športové vzrušenie!

Nový Renault MEGANE R.S. podrobne

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac