Všetko, čo potrebujete vedieť o kúpe elektromobilu Renault Z.E.

Nižšie náklady na údržbu alebo kúpa prostredníctvom rôznych zmlúv vyhradených pre elektromobily atď. Získajte všetky informácie, ktoré potrebujete ku kúpe vášho vozidla Z.E.

Prečo si kúpiť elektromobil Renault?

Modelový rad elektrických vozidiel Renault

Vozidlo s nulovými emisiami

Pridajte sa k ekologickému hnutiu a súčasne šetrite peniaze vďaka elektromobilu Renault. 

 

Okrem toho, že váš elektromobil Renault neprodukuje žiadne emisie, nevytvára ani žiadny zápach a jazdí úplne ticho. Dostaňte sa z bodu A do bodu B bez problémov vďaka reálnemu dojazdu až 395 km (WLTP), v závislosti od modelu.

 

S našou ponukou vozidiel Z.E. sa môžete pripojiť k hnutiu elektrickej mobility a objaviť radosť z jazdy bez vytvárania emisií CO2, uhľovodíkov z výfukových plynov alebo pevných častíc. 

Vyskúšajte ZOE

Aké výhody ponúka elektromobil čo sa týka údržby?

Údržba elektrického auta

Nižšie náklady na údržbu

Servisné zmluvy sú rovnaké pre vozidlá s klasickým pohonom a elektromobily.

 

Údržba elektromobilov je však ľahšia a lacnejšia, ako pri vozidlách s klasickým pohonom. Napríklad olej u vozidiel s klasickým pohonom sa musí pravidelne meniť, aby sa zaistilo správne mazanie a chladenie bloku motora. Tiež je potrebné meniť olejové a vzduchové filtre, kontrolovať rozvodové remene či stav turbodúchadla a jeho súčastí.

 

Výmeny oleja sú u elektromobilu minulosťou, pretože elektromotor nepotrebuje mazanie. Taktiež vaše brzdové doštičky, kotúče a bubny majú významne dlhšiu očakávanú životnosť, pretože vozidlo často využíva k spomaleniu rekuperačné brzdenie. Celkovo je vďaka minimálnemu počtu pohyblivých častíc v pohonnom reťazci elektrického vozidla nutné servisovať len malé množstvo dielov. 

Cenník ZOE

Výhody kúpy Renaultu Z.E.

Výkon elektrického auta Renault
Prenájom akumulátora Z.E

Vozidlá Renault máte na dosah ruky, nech už ste podnikateľ alebo si kupujete auto pre seba. Spýtajte sa u svojho predajcu na najlepší spôsob financovania prispôsobený vašim potrebám.

Zmluva o prenájme akumulátora pre elektrické auto Renault

mluvy o službách Renault vám poskytnú predvídateľnosť nákladov na služby. Presne tak, ako sa vám to hodí.

Predaj akumulátora Z.E

Využite ponuku poistenia, ktoru ponúka spoločnosť Renault.

Môžem si batériu pre elektromobil kúpiť?

Kúpa akumulátora elektrického auta

Kompletná kúpa, vrátane batérie

Okrem prenájmu batérie máte možnosť si vozidlo kúpiť spolu s batériou. Ponuka platí pre všetky modely v ponuke vozidiel Z.E.

 

  • bez mesačných platieb za prenájom batérie
  • bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov
  • záruka na batériu pokrýva 8 rokov alebo 160 000km, so zárukou najmenej 66% výkonu batérie
  • na mieru šitá ponuka pre firemných zákazníkov 

Vaše otázky ohľadom zmlúv Renault Z.E.

NEDC a WLTP? Aký je overený dojazd vozidla?

certifikácia dojazdu

Rada povinných skúšok

Tieto certifikačné protokoly sa vykonávajú v laboratórnych podmienkach na základe štandardizovaných jazdných cyklov (doba trvania, rýchlosť, vybavenie, teplota atď.) k meraniu spotreby energie a dojazdu elektromobilov.

 

Pred  septembrom 2017 platil protokol NEDC (New European Driving Cycle). Od tej doby ho nahradil protokol WLTP.

 

WLTP je omnoho prísnejší ako NEDC. Jeho výsledky sa omnoho viac približujú reálnym podmienkam  každodennej jazdy. Berie sa do úvahy typ vozidla, jeho vybavenie a vybrané doplnky.

 

V praktických podmienkach dojazd a spotreba merané podľa protokolu WLTP lepšie odráža skutočné použitie v porovnaní s meraním NEDC a bez akéhokoľvek vplyvu na výkon a spotrebu vozidla! 

Objavte našu technológiu Z.E.

Technológia Z.E.

Všetky vaše otázky ohľadom elektromotorov

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac