Všetko, čo potrebujete vedieť o kúpe elektromobilu Renault

Nižšie náklady na údržbu alebo kúpa prostredníctvom rôznych zmlúv vyhradených pre elektromobily atď. Získajte všetky informácie, ktoré potrebujete ku kúpe vášho elektrického vozidla Renault.

Prečo si kúpiť elektromobil Renault?

  • Modelový rad elektrických vozidiel Renault

vozidlo s nulovými emisiami

Pridajte sa k ekologickému hnutiu a súčasne šetrite peniaze vďaka elektromobilu Renault. 

 

Okrem toho, že váš elektromobil Renault neprodukuje žiadne emisie, nevytvára ani žiadny zápach a jazdí úplne ticho. Dostaňte sa z bodu A do bodu B bez problémov vďaka reálnemu dojazdu až 395 km (WLTP), v závislosti od modelu.

 

S našou ponukou elektrických vozidiel sa môžete pripojiť k hnutiu elektrickej mobility a objaviť radosť z jazdy bez vytvárania emisií CO2, uhľovodíkov z výfukových plynov alebo pevných častíc.

vyskúšajte Zoe

Aké výhody ponúka elektromobil čo sa týka údržby?

  • Údržba elektrického auta

nižšie náklady na údržbu

Servisné zmluvy sú rovnaké pre vozidlá s klasickým pohonom a elektromobily.

 

Údržba elektromobilov je však ľahšia a lacnejšia, ako pri vozidlách s klasickým pohonom. Napríklad olej u vozidiel s klasickým pohonom sa musí pravidelne meniť, aby sa zaistilo správne mazanie a chladenie bloku motora. Tiež je potrebné meniť olejové a vzduchové filtre, kontrolovať rozvodové remene či stav turbodúchadla a jeho súčastí.

 

Výmeny oleja sú u elektromobilu minulosťou, pretože elektromotor nepotrebuje mazanie. Taktiež vaše brzdové doštičky, kotúče a bubny majú významne dlhšiu očakávanú životnosť, pretože vozidlo často využíva k spomaleniu rekuperačné brzdenie. Celkovo je vďaka minimálnemu počtu pohyblivých častíc v pohonnom reťazci elektrického vozidla nutné servisovať len malé množstvo dielov. 

cenník Zoe

Výhody kúpy elektrických vozidiel Renault

Výkon elektrického auta Renault
Prenájom akumulátora

Vozidlá Renault máte na dosah ruky, nech už ste podnikateľ alebo si kupujete auto pre seba. Spýtajte sa u svojho predajcu na najlepší spôsob financovania prispôsobený vašim potrebám.

Zmluva o prenájme akumulátora pre elektrické auto Renault

Zmluvy o službách Renault vám poskytnú predvídateľnosť nákladov na služby. Presne tak, ako sa vám to hodí.

viac o servisných zmluváchkalkulačka servisných zmlúv
Predaj akumulátora

Využite ponuku poistenia, ktoru ponúka spoločnosť Renault.

NEDC a WLTP? Aký je overený dojazd vozidla?

  • certifikácia dojazdu

rada povinných skúšok

Tieto certifikačné protokoly sa vykonávajú v laboratórnych podmienkach na základe štandardizovaných jazdných cyklov (doba trvania, rýchlosť, vybavenie, teplota atď.) k meraniu spotreby energie a dojazdu elektromobilov.

 

Pred  septembrom 2017 platil protokol NEDC (New European Driving Cycle). Od tej doby ho nahradil protokol WLTP.

 

WLTP je omnoho prísnejší ako NEDC. Jeho výsledky sa omnoho viac približujú reálnym podmienkam  každodennej jazdy. Berie sa do úvahy typ vozidla, jeho vybavenie a vybrané doplnky.

 

V praktických podmienkach dojazd a spotreba merané podľa protokolu WLTP lepšie odráža skutočné použitie v porovnaní s meraním NEDC a bez akéhokoľvek vplyvu na výkon a spotrebu vozidla! 

Objavte naše technológie pre elektrické vozidlá

Technológie pre elektrické vozidlá

Všetky vaše otázky ohľadom elektromotorov

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac