MÉGANE R.S.Objavte športové gény Renault Sport

MÉGANE R.S. Trophy-R, to je čisté športové potešenie. S parametrami  275k / 201 kW a 360 Nm je Renault MÉGANE R.S. 275 Trophy-R nabitý emóciami. Má len dvojsedadlové usporiadanie, lithium-iontovú batériu*, kit s výkonnými dvojdielnymi brzdami*, titánový výfuk od renomovanej spoločnosti  Akrapovič atd.

*Príslušenstvo, ktoré je k dispozícii pre majiteľov vozidla MÉGANE R.S. (informácie na www.renaultsport.com).

Vozidlo, ktoré láme rekordy

S vozidlom  Renault MÉGANE R.S. 275 Trophy-R naši inžinieri preniesli do reálneho sveta koncept vozidla, ktoré láme rekordy. Optimálna ovládateľnosť, hrubší zvuk a vozidlo bolo odľahčené o 101 kg v porovnaní s Renault MÉGANE R.S. 275 s podvozkom Cup na 19 palcových kolesách... Výsledok: rekordný čas 7:54.36 na Severnej slučke okruhu Nürburgring. Limitovaná edícia Trophy-R je viac než kedykoľvek predtým stelesnením know-how a odborných skúseností  Renault Sport.  Niet preto divu, že všetkých 250 vozidiel z tejto limitovanej edície bolo veľmi rýchlo vypredané.

Podeľme sa spolu o nadšenie pre športové vozidlá

Objavte čaro motoristického športu! Naši inžinieri navrhli športové vozidlá, ktoré ponúkajú vysoký výkon za prijateľné ceny, aby vám srdce bilo ako opreteky. Diskutujte a zdieľajte myšlienky s komunitou Renault Sport na stránke Facebook a pozrite si video rekordnej jazdy Renault MÉGANE  R.S. 275 Trophy-R na kanáli YouTube.

Viac informácií nájdete na stránke www.renaultsport.com