Multimediálny systém openR s integrovanými službami Google

Multimediálny systém openR s integrovanými službami Google Renault Scenic

Vďaka ponuke vašich obľúbených aplikácií ponúkajú integrované služby Google¹ zážitok z jazdy, ktorý je prispôsobený a používateľsky prívetivý vďaka Google Maps², Google Assistant² a Google Play³. Celkovo máte k dispozícii viac ako 50 aplikácií s interaktívnym a dynamickým obsahom, vrátane 11 exkluzívnych⁴ vytvorených v spolupráci so značkou Renault.

Plánovač trás Ev ‒ Renault Scenic E-Tech 100 % elektrický

navigácia v reálnom čase

S celkovou plochou 774 cm² ponúka nová generácia rozhrania Open R ešte presnejšiu navigáciu. Plánovač trás pre elektrické vozidlá zohľadňuje preferencie vodiča a navrhuje vhodné trasy podľa zvolených typov nabíjania vyhľadaním najoptimálnejších nabíjacích staníc. Automaticky aktualizuje svoje údaje podľa skutočnej spotreby; ak sa zistí prekážka (premávka, práce na ceste atď.), cesta sa prepočíta.

Ovládanie hlasom ‒ Renault Scenic E-Tech 100 % elektrický

ovládanie hlasom

openR link možno ovládať hlasom pomocou funkcie rozpoznávania hlasu Google Assistant. „Dobrý deň Google, ukáž mi nabíjacie stanice v okolí“. Naplánujte si cesty, nastavte teplotu, zmeňte režim jazdy – hlasový asistent vás vypočuje. Sledujte cestu a ľahko spustite prehrávanie hudby, telefonujte, požiadajte o informácie a aktivujte niektoré funkcie vozidla. 

viac než 50 integrovaných aplikácií

Cestujte s vašimi obľúbenými aplikáciami: Amazon Music, Deezer, Spotify, Waze, Les Incollables for Renault, Song Pop for Renault, L’Equipe, Vivaldi, Kabriol, Karacal a mnoho ďalších premenia vaše cesty na zážitok s bohatým obsahom vyvinutým spoločnosťou Renault a jeho partnermi.

L’Equipe pre Renault ‒ Renault Scenic E-Tech 100 % elektrický
L’Equipe pre Renault, aby ste mali všetky najnovšie športové správy naživo
RadioPlayer ‒ Renault Scenic E-Tech 100 % elektrický
RadioPlayer, aby ste si mohli vychutnať svoje obľúbené rozhlasové kanály kedykoľvek vo Francúzsku alebo v zahraničí
SongPop ‒ Renault Scenic E-Tech 100 % elektrický
SongPop pre Renault, hrajte sa s priateľmi a rodinou a hádajte veľké hudobné hity!

¹Google, Android Auto, Google Maps, Waze a iné značky sú ochranné známky spoločnosti Google LLC.

²Pripojené služby My Renault, Google Maps a Google Asistent sa ponúkajú na 5 rokov od dátumu dodania vášho vozidla.

³ aplikácie stiahnuté z Google Play vyžadujú samostatný dátový balík: buď zdieľaním pripojenia z vášho telefónu, alebo predplatením ponuky od nášho partnera Orange.

⁴ závisí od krajiny