konektivita a zvukový zážitok

konektivita a zvukový zážitokRenault Scenic

jazda v pripojenom vozidle

So 100 % elektrickým vozidlom Scenic E-Tech si môžete vychutnať bezproblémovú konektivitu s multimediálnym systémom openR link. Integrácia vašich obľúbených aplikácií, integrovaný Google¹, prináša personalizovaný a intuitívny zážitok z jazdy vďaka funkciám, ako sú Google Maps², Google Assistant2 a Google Play³.

Navyše si môžete užívať najnovšie funkcie, aplikácie a služby bez návštevy servisu. Vďaka technológii FOTA (Firmware Over The Air) pre vzdialené aktualizácie.

 

Spravujte svoje vozidlo na diaľku zo svojho smartfónu pomocou aplikácie My Renault: objavujte jeho funkcie pomocou návodov, plánujte nabíjanie a oveľa viac.

1 Google, Google Play, Google Maps, Waze a ďalšie značky sú ochranné známky spoločnosti Google LLC.
² Pripojené služby My Renault, Google Maps a Google Assistent sú zadarmo na 5 rokov od dátumu dodania vozidla.
³ pre používanie aplikácií stiahnutých zo služby Google Play budete potrebovať prístup k dátovému pripojeniu. K tomu stačí zdieľať pripojenie telefónu s vašim vozidlom Renault. Môžete si tiež objednať samostatný dátový balíček u nášho partnera Orange (pay-as-you-go), kde sú prvé 3 GB zadarmo (platí 6 mesiacov).

multimediálny systém openR link s integrovanými službami Google

Real-time planner - Renault Scenic E-Tech 100% electric

navigácia v reálnom čase

Nová generácia rozhrania openR s celkovou plochou 774 cm² ponúka špičkovú navigáciu. Plánovač elektrických trás zohľadňuje preferencie vodiča a vyhľadávaním optimálnych dobíjacích miest navrhuje vhodné trasy podľa zvolených typov nabíjania.

 

Automaticky aktualizuje zastávky podľa skutočnej spotreby. Cesta sa prepočíta, keď je zistená prekážka (dopravná zápcha, práce na ceste atď.).


zistite viac o plánovaní ciest s elektrickým vozidlom
Customisation - Renault Scenic E-Tech 100% electric

hlasové ovládanie

openR link je možné ovládať hlasom pomocou funkcie rozpoznávania hlasu Google Assistant, ktorý funguje v hlavných svetových jazykoch. „Hej Google, ukáž mi nabíjacie stanice v okolí“. Naplánujte si cesty, nastavte teplotu, zmeňte jazdný režim – hlasový asistent vás vypočuje. Nespúšťajte oči z cesty a ľahko spustíte prehrávanie hudby, telefonujte, požiadajte o informácie a aktivujte niektoré funkcie vozidla.

viac ako aplikácií

viac ako 50 aplikácií na palube

Cestujte s obľúbenými aplikáciami: L'Equipe, Vivaldi, Kabriol, Karacal a mnoho viac, premeňte cesty v zážitok vďaka bohatému obsahu vyvinutému značkou Renault a jej partnermi.

L’Equipe for Renault - Renault Scenic E-Tech 100% electric
L´Equipe for Renault – športové správy
RadioPlayer - Renault Scenic E-Tech 100% electric
RadioPlayer počúvajte obľúbené rádiové stanice.
SongPop - Renault Scenic E-Tech 100% electric
SongPop for Renault, hrajte s priateľmi a rodinou a hádajte veľké hudobné hity!

My Renault – vaše vozidlo na dosah ruky

Aplikácia My Renault* je plná služieb a praktických rád: objavujte jeho funkcie prostredníctvom návodov, plánujte nabíjanie alebo sa v prípade potreby spojte s poradcami značky Renault.


* v cene na 5 rokov

Harman-Kardon® sound system

sound experience - Harman Kardon - Renault Austral E-Tech full hybrid

pohľcujúcí zvukový zážitok

Doprajte si vysoko vernú zvukovú technológiu s reproduktormi špeciálne vyrobenými spoločnosťou Harman-Kardon®. Interiér vozidla Renault Scenic E-Tech 100 % elektrický je dokonale odhlučnený a spolu s technológiou „cocoon effect“ vyvinutou značkou Renault vám umožní si naplno vychutnať vašu obľúbenú hudbu.

charakteristické zvuky vytvorené v spolupráci s Jeanom-Michelom Jarrom.

Hudobná sekvencia od Jeana-Michela Jarra vás privíta na palube modelu Scenic E-Tech 100 % elektrický. Vo vnútri je sprevádzaná vizuálnou animáciou na prístrojovej doske a vonku špecifický zvuk upozorňuje chodcov na prítomnosť vozidla, pokiaľ sa pohybuje rýchlosťou nižšou ako 30 km/h. Obohaťte zvukový zážitok v závislosti od zvoleného zdroja, 5 odlišných zvukových nastavení:

studioJasný a detailný zvuk. Precízny priestorový zvuk umiestnený pred každým poslucháčom.
podcastTeplý, hlboký zvuk pre blízky a osobný zážitok s autorom. Zvuk je sústredený na zónu palubnej dosky.
immersionBohatý a pohlcujúci zvukový zážitok, ako keby ste sedeli v strede orchestru.
concertŠiroký a objímajúci stereo zvuk, ktorý je stvorený pre dynamickú hudbu a živé vystúpenia.
clubZažite expanzívne a silné rozšírenie nízkych frekvencií, ktoré prináša odvážny, dynamický a kontrastný zvuk.
charakteristické zvuky vytvorené v spolupráci s Jeanom-Michelom Jarrom.

Hudobná sekvencia od Jeana-Michela Jarra vás privíta na palube modelu Scenic E-Tech 100 % elektrický. Vo vnútri je sprevádzaná vizuálnou animáciou na prístrojovej doske a vonku špecifický zvuk upozorňuje chodcov na prítomnosť vozidla, pokiaľ sa pohybuje rýchlosťou nižšou ako 30 km/h. Obohaťte zvukový zážitok v závislosti od zvoleného zdroja, 5 odlišných zvukových nastavení:

Studio - Renault Scenic E-Tech 100% electric
studio Jasný a detailný zvuk. Precízny priestorový zvuk umiestnený pred každým poslucháčom.