Elektrické technológie

Objavte úplne nový spôsob jazdy s elektrickými technológiami vyvinutými našimi odborníkmi, aby bolo vaše cestovanie skutočným zážitkom. Pohonná jednotka, batéria, dojazd, úspora nákladov... objavte všetky výhody jazdy na elektrický pohon od značky Renault.

Zamilujte si inovácie elektrických technológií

Naši odborníci, priekopníci pohonných jednotiek, vyvinuli technológiu, ktorá poskytuje veľa výhod. Elektrifikujte váš každodenný život!

čistá pohonná jednotka

Čistá pohonná jednotka

Pomôžte znížiť hluk a znečistenie životného prostredia pomocou elektrických technológií. Nabíjajte batériu vášho vozidla plne obnoviteľnou energiou a cestujte s nulovými emisiami uhľovodíkov, pevných častíc a CO2. Jazda v meste nikdy nebola jednoduchšia!

zistite všetko, čo potrebujete vedieť o nabíjaní batérie vášho vozidla

znovuobjavená radosť z riadenia

Znovuobjavená radosť z riadenia

Spoznajte radosť z tichej jazdy bez vibrácií s elektrickou technológiou vyvinutou na základe odborných skúseností Renault získaných v priebehu posledných 10 rokov.  Vaše vozidlo ma omnoho rýchlejší rozjazd, vyššiu univerzálnosť a ponúka dynamickú jazdu, akú nezažijete u žiadnej inej pohonnej jednotky.

objavte, aké je to jazdiť na elektrinu

úsporná technológia

Úsporná technológia

Elektrická technológia Renault vám neustále šetrí peniaze vďaka nákladom za nabíjanie, ktoré sú nižšie, ako pri plnení nádrže klasických palivom. Minimalizujte svoje náklady na údržbu vozidla odstránením nutnosti údržby rozvodových remeňov, zapaľovacích sviečok a ďalších prvkov. Rozlúčte sa s výmenou oleja! Využite dokonca výhody bezplatného parkovania vo väčšine veľkých miest.

objavte, ako môžete ušetriť pri elektromobiloch

Odborné skúsenosti za elektrickou technológiou

Odborné skúsenosti Renault v srdci vášho elektromobilu

odborné skúsenosti Renault v srdci vášho elektromobilu

Elektrina je ústredným bodom našich stratégií a inovácií v boji s výzvami v oblasti ochrany životného prostredia našej generácie. S takmer 10 rokmi skúseností v navrhovaní, výrobe a predaji elektromobilov sme vybavení všetkými nástrojmi k vystaveniu základu pre čistejšiu mobilitu.


V dnešnej dobe je celá naša sieť preškolená v oblasti elektrickej mobility, aby vám mohla ponúknuť pohonnú jednotku, ktorá lepšie plní vaše potreby, a tiež online služby, ktoré vám pomôžu v každodennom používaní vášho vozidla a s kontrolou jeho dojazdu a nabíjania. Zažite elektrickú jazdu!  

objavte online služby pre elektrické vozidlá

Elektromobilita: Je to viac ako len technológia. Je to životný štýl!

jazda s elektrickým pohonom

jazda s elektrickým pohonom, akú ste ešte nezažili!

Zažite úplne nový spôsob, ako jazdiť s elektrickou technológiou v našich vozidlách. Pod kapotou bol spaľovací motor nahradený batériou, ktorá dodáva energiu elektromotoru, aby ste mohli cestovať s kľudnou mysľou. Vďaka tomu vozidlá nemusia mať výfuk a preto nemajú žiadne emisie znečisťujúcich látok.

 

Ich vysokokapacitná batéria vám umožňuje prejsť stovky kilometrov na jedno nabitie. Naše elektrické vozidlá patria medzi vozidlá s najlepšou konektivitou, takže môžete mať pod kontrolou dojazd vášho vozidla, pripraviť ho, než sa vydáte na cestu, alebo vyhľadať dostupné nabíjacie stanice.

modelový rad

Naše elektrické vozidlá

Objavte všetky výhody, ktoré poskytujú vozidlá nášho elektrického radu.

MEGANE E-TECH 100% ELEKTRICKÝ
už od 39 900 €

SCENIC E-TECH 100% ELEKTRICKÝ
už od 43 900 €

  • elektrické
KANGOO VAN E-TECH 100% ELEKTRICKÝ
už od 31 700 €

  • elektrické
MASTER E-TECH ELEKTRICKÝ
už od 51 950 €

100% elektrický

KANGOO E-TECH 100% ELEKTRICKÝ
už od 38 900 €

RENAULT 5

Všetky vaše otázky ohľadom elektromotorov

Máte ďalšie nezodpovedané otázky o elektrických vozidlách? To je v poriadku. My máme všetky odpovede.