image

Elektrické vozidlá Renault

Spoznajte modelový rad Renault.

 Nové ZOE
Nové ZOE
Už od 31 900 €
Objavte
KANGOO Z.E.
KANGOO Z.E.
Už od 28 150 €
Objavte
MASTER Z.E.
MASTER Z.E.
Už od 58 950 €
Objavte

Veľký výber elektrických vozidiel

Minivan s nulovými emisiami na doručovanie tovaru alebo elektrický dvojmiestny automobil na nákupy šetrný k životnému prostrediu. Naše elektrické vozidlá obnovujú mestskú mobilitu, aby splnili očakávania jednotlivcov aj firiem. Mestské automobily, nákladné autá, štvorkolky, dodávkové vozidlá atď. Vyberte si elektrický model Renault určený pre vás.

 

Zlepšite kvalitu svojich ciest pomocou našich elektrických vozidiel

Hladká jazda, ticho a nulové emisie, silné zrýchlenie, žiadne zvukové ruchy ani radenie prevodových stupňov,… Optimalizujte kvalitu svojich ciest a objavte potešenie z jazdy vďaka vlastnostiam našich elektrických vozidiel. Urobte krok do budúcnosti a objavte nový spôsob zážitku z jazdy s vozidlami Renault.

 

Objavte naše pripojené služby elektrických vozidiel Renault

Kto povedal, že riadenie elektrického vozidla je komplikované? Zostaňte pripojení a ľahko si naplánujte svoju cestu s nulovými emisiami! Na nabíjacích staniciach na parkoviskách, v nákupných centrách, na pracovisku a samozrejme doma... Nájdite svoju najbližšiu nabíjaciu stanicu a užite si veľa riešení na nabíjanie svojho elektrického vozidla.

 • SubPrefooter Icon

  Získajte rýchlu odpoveďod našich vyškolených špecialistov

 • SubPrefooter Icon

  Vyskúšajte si modelpodľa vášho výberu

 • SubPrefooter Icon

  Jazdite v pohodeso zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Uľahčite si živots portálom MY Renault

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac