Elektrické vozidlá Renault

Elektrické vozidlá Renault

Spoznajte modelový rad Renault.

  • elektrické
MEGANE E-TECH 100% ELEKTRICKÝ
už od 39 900 €

  • elektrické
SCENIC E-TECH 100% ELEKTRICKÝ
už od 43 900 €

  • elektrické
KANGOO VAN E-TECH 100 % ELEKTRICKÝ
už od 31 700 €

KANGOO E-TECH 100 % ELEKTRICKÝ
už od 38 900 €

RENAULT 5

Veľký výber elektrických vozidiel

Minivan s nulovými emisiami na doručovanie tovaru alebo elektrický dvojmiestny automobil na nákupy šetrný k životnému prostrediu. Naše elektrické vozidlá obnovujú mestskú mobilitu, aby splnili očakávania jednotlivcov aj firiem. Mestské automobily, nákladné autá, štvorkolky, dodávkové vozidlá atď. Vyberte si elektrický model Renault určený pre vás.

 

Zlepšite kvalitu svojich ciest pomocou našich elektrických vozidiel

Hladká jazda, ticho a nulové emisie, silné zrýchlenie, žiadne zvukové ruchy ani radenie prevodových stupňov,… Optimalizujte kvalitu svojich ciest a objavte potešenie z jazdy vďaka vlastnostiam našich elektrických vozidiel. Urobte krok do budúcnosti a objavte nový spôsob zážitku z jazdy s vozidlami Renault.

 

Objavte naše pripojené služby elektrických vozidiel Renault

Kto povedal, že riadenie elektrického vozidla je komplikované? Zostaňte pripojení a ľahko si naplánujte svoju cestu s nulovými emisiami! Na nabíjacích staniciach na parkoviskách, v nákupných centrách, na pracovisku a samozrejme doma... Nájdite svoju najbližšiu nabíjaciu stanicu a užite si veľa riešení na nabíjanie svojho elektrického vozidla.