Akciové ponuky financovanie

Stále si myslíte, že vaše nové auto nemáte na dosah? Vďaka nášmu značkovému financovaniu Renault Financial Services ho nikdy nebolo jednoduchšie získať!

Renault Financial Services

Využite akčnú ponuku – Dotácia 400 € do ceny vozidla

S financovaním Renault Easy teraz môžete od Renault Financial Services získať dotáciu do ceny vozidla v hodnote 400 €. Vďaka dotácii a nízkej splátke bude pre Vás obstaranie nového vozidla dostupnejšie ako predtým.

 

 

Platí pre klientov, ktorí na financovanie svojho nového osobného vozidla využijú produkt Renault Easy a uzatvorenie poistenia finančnej straty GAP. Obchodná akcia platí pre uzavreté zmluvy o financovaní od 1.1. 2023 a predmet financovania odovzdaný do 31.3.2023.

Renault Easy

Túžite po novom vozidle Renault? Môžete ho mať jednoducho s mesačným výdavkom, ktorý vás nezaťaží!

 

Novinka:  Rozširujeme pre hybridné modely.

Renault EASY

 • Easy od slova jednoduchý znamená revolučne jednoduchý spôsob, ako si obstarať Vaše nové auto Renault.
 • Splácať môžete 3, 4 alebo 5 rokov, platíte nízke splátky a potom sa môžete rozhodnúť, či si auto ponecháte, vymeníte za nové alebo ho jednoducho vrátite.
 • Možný výkup vášho auta na konci financovania garantuje dealer.
 • Financovanie je určené pre všetkých klientov (súkromné osoby, podnikatelia, právnické osoby).
 • Platí pre všetky osobné a hybridné modely Renault.
 • Ponuka platí od 1.2. do 28.2.2023
 • Arkana Equilibre E Tech, splátka 219 € mesačne

Reprezentatívny príklad

 

Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 5,89% p.a. na 4 roky a pri financovanej hodnote 12 800 € zaplatíte 47 mesačných splátok s havarijným poistením vo výške 218,96 € a poslednú splátku s havarijným poistením vo výške 7 738,33 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € a RPMN = 13,35 %. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 48 splátkami zaplatíte je vo výške 18 090,88 €. V ponuke financovania je zohľadnená dotácia do ceny vozidla vo výške 400 € s DPH s financovaním EASY. Údaje pre komunikáciu sú zaokrúhlené. Pred splatnosťou poslednej splátky sa klient môže rozhodnúť pre jednu z možností - (1) poslednú splátku zaplatiť a vozidlo si ponechať, (2) rozložiť poslednú splátku na ďalšie obdobie financovania, (3) predať vozidlo dílerovi za dohodnutú kúpnu cenu (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne) alebo (4) vrátiť vozidlo financujúcej spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. v súlade so Sprievodcom vrátením vozidla, uverejneným na webovej stránke spoločnosti (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne). Renault Financial Services znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s..

 

Táto ponuka je iba indikatívna, nie je návrhom na uzavretie zmluvy a preto z nej nemožno odvozovať povinnosť spoločnosti uskutočniť akékoľvek transakcie.

 

Fair lízing

V spolupráci so spoločnosťou Renault SK vám prinášame najférovejšiu lízingovú ponuku na trhu. Ponúkame Vám nízky úrok, atraktívnu sadzbu havarijného poistenia, a to všetko bez poplatku pri uzatvorení zmluvy.

103% Financovanie

Nemusíte sa tak obávať žiadnych dodatočných nákladov spojených s vašim financovaním.
Podmienky:

 • Doba financovania od 36 do 60 mesiacov.
 • Možnosti akontácie od 20 % do 70 %.
 • Finančný lízing.

 

Ponuka platí pre vozidlá objednané v objednávkovom systéme Renault od 1.2. do 28.2.2023 na modely Renault Clio, Captur, Megane, Grand Scenic, Talisman Grandtour, Kadjar, Koleos a Zoe.

Reprezentatívny príklad

 

Renault Clio ZEN TCe 90 , cenníková cena 13 500 €, akciová cena 12 900 €: Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 5,9% p.a. na 48 mesiacov a pri financovanej hodnote 6 450 € zaplatíte 48 mesačných splátok s havarijným poistením vo výške 179,29 € Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € a RPMN = 16,19 %. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 48 splátkami zaplatíte je vo výške 8 667,15 €.

 

Táto ponuka je iba indikatívna, nie je návrhom na uzavretie zmluvy a preto z nej nemožno odvozovať povinnosť spoločnosti uskutočniť akékoľvek transakcie.

 

Renault Financial Services znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s..

103% Financovanie

Využite najtransparentnejšie financovanie na trhu!

Renault EASY

Preplatíte len 3 % z ceny vozidla, a to bez poplatku a s najvýhodnejším poistením. 

 

Financovanie 103 % - pre Vaše úspešné podnikanie.

 

 • Úver a finančný lízing.
 • Celkové preplatenie iba 3 % (pre dĺžku 36 mesiacov a akontáciu 65%.)
 • Žiadne skryté poplatky:
  - nulový poplatok za zmluvu,
  - atraktívna sadzba havarijného poistenia.
 • Modely: všetky modely Renault.
 • Klient: právnicka osoba a podnikateľ.
 • Platnosť ponuky od 1.2. do 28.2.2023.