image

Hybridné vozidlá Renault

V tomto meniacom sa svete Renault vytvoril odpoveď na vaše rôznorodé potreby: ponuku vozidiel E-TECH. Objavte hybridné a plug-in hybridné vozidlá Renault a zažite radosť z jazdy a súčasne šetrite palivo. Spravne prvý krok do budúcnosti!

dostupné aj vo verzii:
  • hybrid
ARKANA E-TECH
už od 24 300 €
dostupné aj vo verzii:
  • hybrid
NOVÉ CLIO E-TECH
už od 18 900 €
dostupné aj vo verzii:
  • plugin hybrid
Nový CAPTUR E-TECH
už od 29 200 €
dostupné aj vo verzii:
  • plugin hybrid
MEGANE E-TECH
už od 19 250 €
dostupné aj vo verzii:
  • plugin hybrid
MEGANE GRANDTOUR E-TECH
už od 28 790 €

Renault E-TECH: Prvý krok k nulovým emisiám

Objavte úplne nový svet s ponukou vozidiel Renault E-TECH. V meste alebo mimo mesta, hybridné a plug-in hybridné vozidlá Renault ponúkajú nový typ mobility, ktorá znižuje pevné častice a uhlovodíky vytvárané počas jazdy. Výhody pre vás? Aj jazda s hybridom môže byť radosťou!

 

Úspornosť hybridných vozidiel Renault

Optimalizujte spotrebu paliva vášho vozidla s technológiou E-TECH Hybrid. Táto technológia sa zrodila vďaka odborným znalostiam značky Renault v oblasti riadenia energie. Pomôže vám prispôsobiť režim jazdy podľa podmienok vašej trasy. V meste tak môžete znížiť spotrebu palivo až o 40%.

 

Vyberte si univerzálnosť plug-in hybridného vozidla

Jazdíte krátke trasy po meste a dlhé mimo mesta? Vyberte si plug.in hybridné vozidlo a získajte výhody oboch pohonov v jednom vozidle! Jazdite po meste v plne elektrickom režime. Stlačením tlačidla prepnete na spaľovací motor umožňujúci dlhé jazdy.

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac