image

Hybridné vozidlá Renault

V tomto meniacom sa svete Renault vytvoril odpoveď na vaše rôznorodé potreby: ponuku vozidiel E-TECH. Objavte hybridné a plug-in hybridné vozidlá Renault a zažite radosť z jazdy a súčasne šetrite palivo. Spravne prvý krok do budúcnosti!

Renault E-TECH: Prvý krok k nulovým emisiám

Objavte úplne nový svet s ponukou vozidiel Renault E-TECH. V meste alebo mimo mesta, hybridné a plug-in hybridné vozidlá Renault ponúkajú nový typ mobility, ktorá znižuje pevné častice a uhlovodíky vytvárané počas jazdy. Výhody pre vás? Aj jazda s hybridom môže byť radosťou!

 

Úspornosť hybridných vozidiel Renault

Optimalizujte spotrebu paliva vášho vozidla s technológiou E-TECH Hybrid. Táto technológia sa zrodila vďaka odborným znalostiam značky Renault v oblasti riadenia energie. Pomôže vám prispôsobiť režim jazdy podľa podmienok vašej trasy. V meste tak môžete znížiť spotrebu palivo až o 40%.

 

Vyberte si univerzálnosť plug-in hybridného vozidla

Jazdíte krátke trasy po meste a dlhé mimo mesta? Vyberte si plug.in hybridné vozidlo a získajte výhody oboch pohonov v jednom vozidle! Jazdite po meste v plne elektrickom režime. Stlačením tlačidla prepnete na spaľovací motor umožňujúci dlhé jazdy.

 • SubPrefooter Icon

  Získajte rýchlu odpoveďod našich vyškolených špecialistov

 • SubPrefooter Icon

  Vyskúšajte si modelpodľa vášho výberu

 • SubPrefooter Icon

  Jazdite v pohodeso zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Uľahčite si živots portálom MY Renault

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac