video placeholder

vozidlá vybavené

100 % elektrickou technológiou Renault E-Tech

odbornosť značky Renault v oblasti elektromobility

E-Tech 100% electric ‒ Renault

100 % elektrické vozidlá Renault E-Tech

Technológia E-Tech 100% elektrický je jedným z riešení spoločnosti Renault pre súčasné výzvy mobility. Naše know-how je založené na 10-ročných skúsenostiach s vývojom elektrických vozidiel, ako aj s poskytovaním každodennej pomoci prostredníctvom siete našich predajcov.
 
Jazda na vozidle Renault E-Tech 100% elektrický znamená, že si môžete užívať citlivú a plynulú jazdu bez produkcie škodlivých emisií alebo emisií CO2.
 

5 faktov o vozidle E-Tech 100% electric

žiadne emisie CO2
žiadne emisie CO2

100 % elektrické vozidlo Renault E-Tech nevypúšťa žiadne emisie CO2, výpary ani častice vznikajúce pri spaľovaní*.

* podľa normy WLTP

ÚSPORA
ÚSPORA

Vďaka výhradne elektrickému nabíjaniu – doma alebo na verejných nabíjacích staniciach – je „plné nabitie“ 3x lacnejšie, ako „plná nádrž“ vozidla so spaľovacím motorom. Údržba je až o 30 % lacnejšia, pretože komponenty vydržia dlhšie.

dynamický rozjazd
dynamický rozjazd

Plynulejšia a citlivejšia jazda ako v prípade vozidla so spaľovacím motorom. Reakcie motora vo vozidlách Renault E-Tech zdokonaľujú vaše potešenie z jazdy.

tichý
tichý

Elektrické vozidlo je pri štartovaní a pri rýchlosti nad 30 km/h tiché. Cestovanie bez hluku a vibrácií.

prelomový
prelomový

Vozidlá Renault E-Tech čerpajú z našich skúseností s konštruovaním elektromobilov. Uvedením modelu Renault Zoe (v roku 2012) na trh sa Renault osvedčil ako priekopník v oblasti elektromobility.

jednoduchý elektrický život

Za volantom elektromobilu je život hračka.


Tu nájdete naše odpovede na vaše často kladené otázky. Jednoduché odpovede na otázky o dojazde, batérii, dobe nabíjania a možnostiach nabíjania nájdete v častých otázkach a na našich špecializovaných stránkach.

vaše otázky o elektrických vozidlách

objavte tiež