Renault - Roland-Garros electric fleet

Renault x Roland Garros

Renault a Roland-Garros majú rovnaký pôvod: zrodili sa vo Francúzsku a majú veľké medzinárodné ambície. Obe značky majú rovnaké hodnoty: „Made Of France“, vášeň a odvahu.

 

Partnerstvo medzi Renault a Francúzskou tenisovou federáciou (FFT) je založené na dvoch pilieroch: udržateľnej mobilite a sociálnej zodpovednosti.

 

Logo Renault bude umiestnené na sieťach piatich hlavných kurtov počas celého turnaja, od kvalifikačných kôl až po finále.

Renault je prémiovým partnerom Roland-Garros (French Open)​

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.

riešenia mobility

nabíjacia stanica

Spoločnosť Renault nainštalovala v blízkosti štadióna Roland-Garros na dostihovej dráhe ParisLongchamp 40 nabíjacích miest, na ktorých bude môcť nabíjať svoj vozový park 100 % elektrických vozidiel E-Tech.

 

Počas turnaja sa prejde viac ako 130 000 elektrických kilometrov.

elektrický vozový park

Udržateľná mobilita je pre obe značky kľúčová. Počas turnaja bude tento záväzok demonštrovaný poskytnutím flotily 100 % elektrických vozidiel E-Tech a full hybrid vozidiel E-Tech, pričom viac ako 80 % flotily bude elektrifikovaných.

 

Renault má tiež stánok s rozlohou 150 m² v uličkách Roland-Garros. Diváci si budú môcť pozrieť Renault 5 E-Tech 100 % elektrický .

zdieľanie áut

V rámci partnerstva s Roland-Garros spustila spoločnosť Renault svoju platformu na zdieľanie vozidiel. Tenisovým fanúšikom tak ponúka inovatívne a ekologické riešenie. Pred každým zápasom bude FFT informovať držiteľa vstupeniek o možnosti využitia spolujazdy pri ceste na štadión.

 

V rámci motivácie na využívanie spolujazdy budú môcť jej prví užívatelia využívať bezplatné parkovanie na štadióne Roland Garros po celú dobu zápasu* a zúčastniť sa prehliadky štadióna.

* podľa dostupnosti

Renault 5 E-Tech 100 % elektrický Roland-Garros

Renault ‒ koncepčné auto R5 Roland-Garros

Pri príležitosti partnerstva so slávnym tenisovým turnajom Renault predstavuje Renault 5 E-Tech 100 % elektrický Roland-Garros.

 

Exteriér vozidla vyniká eleganciou a športovým vzhľadom. V tejto špeciálnej edícii sú k dispozícii štyri farby: biela nacré, modrá nocturne, čierna étoilé a tiež exkluzívna šedá schiste satin. V spodnej časti predných dverí je vyobrazené logo Roland-Garros, ktoré je umiestnené uprostred kríža svätého Ondreja, čo je odkazom na architektúru štadióna.

 

V interiéri je špecifická tkanina svetlo šedých sedadiel s hustou a jemnou grafickou väzbou, ktorá je inšpirovaná technickým športovým oblečením.

objavte tiež​

Renault 5 E-Tech 100 % elektrický

Renault 5 E-Tech 100 % elektrický

viac informácií
Predvádzacie vozidlo Renault MEGANE eVISION

Scenic E-Tech 100 % elektrický

viac informácií
Rafale E Tech full hybrid

Rafale E Tech full hybrid

viac informácií