Úžitkové vozidlá Renault

Spoznajte modelovú radu Renault.

KANGOO Express
KANGOO Express
Už od 16 850 €
Objavte
TRAFIC
TRAFIC
Už od 20 590 €
Objavte
MASTER
MASTER
Už od 21 850 €
Objavte

Veľký výber úžitkových vozidiel

Živnostníci, dodávatelia, obchodníci... Hrá vaše vozidlo dôležitú úlohu vo vašom podnikaní? Naše úžitkové vozidlá sú konfigurovateľné v stovkách verzií a ponúkajú obrovský výber možností prispôsobenia vašej podnikateľskej činnosti. Stačí si len vybrať!

 

Vozidlá určené na splnenie očakávaní profesionálov

Dizajn exteriéru, vybavenie interiérov, úpravy na mieru, doplnky a špecializované služby... Naše úžitkové vozidlá boli navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám vašej obchodnej činnosti. Flexibilné a pohodlné, vyberte si úžitkové vozidlo navrhnuté tak, aby sa prispôsobilo vašim potrebám a zjednodušilo váš každodenný život.

 

Zažite inovácie s radom úžitkových vozidiel Renault

Úžitkové alebo elektrické vozidlá... Prečo si vybrať? Renault urobil z inovácií svoju prioritu a zameriaval sa na obohatenie a diverzifikáciu svojej ponuky úžitkových vozidiel. Objavte naše dve úžitkové vozidlá dostupné v Z.E. verziách a vyberte si zodpovednosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac