image

Osobné vozidlá Renault

Spoznajte modelovú radu Renault.

dostupné aj vo verzii:
  • hybrid
CLIO
už od 12 200 €
  • elektrické
NOVÉ ZOE
už od 32 200 €
dostupné aj vo verzii:
  • plugin hybrid
CAPTUR
už od 15 800 €
dostupné aj vo verzii:
  • plugin hybrid
MEGANE
už od 19 250 €
dostupné aj vo verzii:
  • plugin hybrid
MEGANE GRANDTOUR
už od 17 550 €
NOVÝ MEGANE GRANDCOUPÉ
už od 16 550 €
KADJAR
už od 22 790 €
dostupné aj vo verzii:
  • hybrid
ARKANA
už od 24 300 €
NOVÝ TALISMAN GRANDTOUR
už od 35 820 €
NOVÝ KOLEOS
už od 31 400 €

Vozidlá, ktoré spĺňajú vaše každodenné potreby

Jazdite v mestskej premávke za volantom agilného a kompaktného mestského auta. Vychutnajte si pohodlie sedanu. Vezmite rodinu na dovolenku vo všestrannom 7-miestnom MPV... Vozidlá Renault navrhnuté na splnenie každodenných potrieb premenia vašu cestu na pohodlnú a oddychovú jazdu.

 

Nechajte Renault rozšíriť vaše obzory

Objavujte s Renault! Obdivujte dizajn mestského crossoveru. Vydajte sa na cestu mimo vyšľapaných chodníkov s SUV 4x4. Uvoľnite talent vodiča, ktorý je vo vás za volantom športového hatchbacku... Vozidlá Renault vynikajú svojím dizajnom, technológiou a výkonom a spĺňajú vaše každodenné potreby.

 

Vyberte si elektrické auto

Objavte radosť z hladkej, tichej a ekologickej jazdy vďaka našim elektrickým vozidlám. Hybridné alebo klasické, vyberte si elektrické vozidlo z výberu vozidiel, ktoré sú 100 % elektrické, 100 % praktické: cestovanie už nikdy nebude ako predtým! Zažite inovácie Renault!

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac