image

Skupina Renault

Jedna skupina, jedna aliancie, niekoľko partnerstva.

Skupina Renault

Kto sme?

Naša skupina vyrábajúca autá už od roku 1898, má svoje zastúpenia v 134 krajinách sveta a v roku 2018 predala 3,9 milióna vozidiel. Aby sme boli pripravení na nové výzvy v oblasti moderných technológií a pritom aj naďalej pokračovali v našej stratégii trvalého rastu, chceme rozširovať naše aktivity v zahraničí a súčasne optimálne využívať spoluprácu našich piatich značiek – Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine a LADA.

Naši ľudia, naša značka

Naše autá, naša vášeň

Skupina Renault

SKUPINA RENAULT

Nadnárodná spoločnosť opierajúca sa o spojenectvo popredných svetových automobilových značiek, výrobcov ikonických vozidiel... Pozrite sa, kde pôsobíme, aké máme výsledky, v akých odboroch podnikáme...

Navštívte webové stránky našej skupiny
História Renault

NAŠA HISTÓRIA

Objavte našu históriu od roku 1898 po súčasnosť.

Objavte našu históriu
Záväzok Renault

NAŠE ZÁVÄZKY

Zodpovedný prístup k budúcnosti patrí k hlavným prioritám skupiny Renault. Pozrite sa, aké máme plány a ako ich chceme uskutočniť.

Pozrite si všetky naše záväzky

Spoznajte nás lepšie

Objavte naše dodatočné služby

Renault Arkana

Naše novinky

Najnovšie novinky o Renault na Slovensku

Objavte naše najnovšie novinky
Modelový rad Renault

Náš modelový rad

Svet vozidiel Renault

Pozrieť výkladnú skriňu

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac