O MOBILIZE FINANCIAL SERVICES

Vitajte na stránke, ktorá vám predstaví značku Mobilize Financial Services.

Pojištění

Financovanie vozidiel na Slovensku ponúkajú bankové a aj nebankové univerzálne leasingové spoločnosti (financujú všetko čo je možné financovať - vozidlá rôznych značiek, stroje a zariadenia, nehnuteľnosti), samotné banky a aj spoločnosti, ktoré financujú len vybrané (svoje) značky - to sú značkové leasingové spoločnosti.

prečo značkové financovanie?

Značkové financovanie je zamerané na vytvorenie výhodných produktov pre zákazníkov značky a na vybudovanie vernosti zákazníka k značke.


Značka Renault pripravuje pre svojich zákazníkov zvýhodnené finančné produkty Mobilize Financial Services a v kombinácii so zaujímavou cenou vozidla prináša mnoho výhod pred ostatnými značkami.

kto bude financovať vaše vozidlo?

Značkové financovanie Mobilize Financial Services je založené na spolupráci troch spoločností – Renault Slovensko, spol. s r. o., RCI Banque (finančná zložka skupiny Renault, na Slovensku zastúpená dcérskou spoločnosťou RCI Finance SK, s.r.o. – ďalej v texte RCI) a UniCredit Leasing Slovakia, a.s. (jedna z najväčších leasingových spoločností pôsobiaca na Slovensku už od roku 1996 – ďalej v texte UCL).

Kontakty

centrála

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.
Šancová 1/A
814 99 Bratislava

 

Tel.: 02 / 592 71 111, 02 / 592 71 222, 02 / 592 71 200

 

E-mail: info@unicreditleasing.sk

RCI Finance SK, s.r.o.

Einsteinova 24

851 01 Bratislava

E-mail: finpack@renault.sk

objavte naše riešenia financovania a poistenia

obrázok vozidla megane e-tech pre riešenia poistenia

poistenie vozidla

financovanie poistenia

poistite svoje vozidlo so značkovým Mobilize poistením