Nové hybridné a elektrické vozidlá Renault

Elektromobilita pre vás

  • CLIO E-TECH Hybrid, CAPTUR E-TECH Plug-In Hybrid a ZOE

Spoznajte naše nové modely

E-TECH Hybrid, E-TECH Plug-in hybrid a náš elektrický model Nové ZOE a rezervujte si testovaciu jazdu on-line

ÚJ Renault CLIO E-TECH Hybrid

Nový Renault CLIO E-TECH Hybrid

Nové CLIO E-TECH Hybrid: hybridné technológie v kompaktnom balení!

 

Nové CLIO E-TECH hybrid vám prináša výkon 103 kW/140 k. Hybridný pohon umožňuje stráviť v meste až 80% času na elektrinu a usporiť až 40% paliva v porovnaní s klasickým benzínovým pohonom. Zažite elektrickú jazdu, ako nikdy predtým. Nové CLIO E-TECH Hybrid kombinuje elektrický a spaľovací motor s obzvlášť efektívnou automatickou prevodovkou.

Testovacia jazdaViac o Renault CLIO E-TECH Hybrid
ÚJ Renault CAPTUR E-TECH Plug-In Hybrid

Nový Renault CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid

CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid: Nekompromisný plug-in hybrid!

 

Užite si slobodu voľby vďaka Novému CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid. Jazdite v úplnom kľude vďaka našim 10 ročným odborným skúsenostiam v oblasti elektromobility Renault Z.E.! Využite výhody čistej mobility a lepšej spotreby paliva vďaka inovatívnej prevodovke a technológií rekuperácie energie, ktorá sa inšpirovala priamo svetom Formuly 1!
 

Testovacia jazdaViac o Renault CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid
Új ZOE teljesen elektromos autó

Nový Renault ZOE

Mestské vozidlo, ktoré zmení váš každodenný život vďaka jazde s elektrickým pohonom!

 

Pripravte sa na dynamickú a uvoľnenú jazdu bez hluku či vibrácií s elektromotorom s výkonom 100 kW/135 k. Aby vám Nové ZOE zaistilo bezpečnosť v každej situácii, je vybavené mnohými asistenčnými systémami vodiča pre zaistenie vašej bezpečnosti a uľahčenie parkovania. Buďte o krok vpred!

Testovacia jazdaViac o Renault ZOE

Nové hybridné a elektrické vozidlá teraz s mimoriadnym bonusom

Nový Renault CLIO E-TECH Hybrid

Mimoriadny bonus až 4 000 €

Nový Renault CAPTUR E-TECH Plug-In Hybrid

Zľava až 160 € na nákup príslušenstva*

Nový Renault ZOE

Rezervácia testovacej jazdy on-line

Otestujte výkon vozidiel v jedinečných testovacích jazdách

Príďte si vyskúšať hybridné vozidlá značky Renault.

A zistite, koľko môžete ušetriť!

ELEKTROMOBILITA PRE VÁS

 A Renault elektromos autó választéka

Elektromobilita pre vás – plne elektrické a hybridné vozidlá značky Renault

Od plne elektrických vozidiel po hybridné a plug-in hybridné technológie E-TECH. Nájdite si pohon, ktorý bude ten pravý pre vás.

Viac informácií

Mimoriadny bonus 4 000 € platí pre model Nový Renault ZOE. Nový Renault CLIO Hybrid: spotreba 4,3 l/100 km, emisie CO2 98 g/km. Nový Renault ZOE: kombinovaná spotreba elektrické energie 17,3–19,1 (kWh/km), žiadne emisie CO2 (g/km), trieda energetickej účinnosti A+. Nový Renault CAPTUR Plug-in Hybrid: spotreba 1,5 l/100 km, emisie CO2 34 g/km. Uvedené spotreby paliva a emisie CO2 sú určené metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov požadovaných pre homologizáciu vozidla.

*Ponuka príslušenstva nie je zlúčiteľná s balíkmi príslušenstva a vzťahuje sa na ceny príslušenstva bez montáže. Pri nákupe príslušenstva v hodnote 400 € získate zľavu 80 €, pri nákupe nad 600 € získate zľavu 120 €, pri nákupe nad 800 € získate zľavu 160 €. Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH. Pre viac informácií kontaktujte vášho dealera.

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac