Exteriér Megane R.S. Line

R.S. Line
RENAULT MEGANE

  • Exteriér Megane R.S. Line

ukážte svojho športového ducha

Megane odhaľuje svoju novú verziu R.S. Line, ktorá sa môže pochváliť jedinečným športovým dizajnom.

Predná časť exteriéru Megane R.S  Line
Zadná časť exteriéru Megane R.S  Line
Interiér Megane R.S  Line

Exkluzívny dizajn a výbava

Exteriér Megane R.S. Line

dizajn inšpirovaný svetom Renault Sport: exteriér...

Difúzor F1, voštinový nárazník, disky kolies z ľahkej zliatiny 17” Montlhéry alebo 18” Magny-Cours, aerodynamický spojler... Megane R.S. Line, inšpirovaný ikonickými kódexmi modelov Renault Sport, zosobňuje športového a ultra-dynamického ducha. Pripravení na zimomriavky?

Volant, interiér ‒ Megane R.S. Line

...a v interiéri

Chcete vedieť, aké to je byť v koži pretekára Formuly 1? Volant z perforovanej kože s dvojitým diamantom R.S., pedálový systém z lešteného hliníka, športové sedadlá so zosilnenou bočnou oporou... Pohodlne sa usaďte v športovom kokpite a vychutnajte si jedinečný zážitok. Na značky, pripraviť sa, štart!

Palubná doska v interiéri ‒ Megane R.S. Line

exkluzívne prevedenie

Vďaka čiernemu interiéru zdôraznenému červenými prvkami, palubnej doske s karbónovým obložením, čiernemu poťahu, čalúneniu Alcantara® s viditeľným prešívaním a špičkovým materiálom interiér Megane vyžaruje eleganciu z každého detailu.

Renault Megane podrobne

Objavte podobné modely

MEGANE GRANDTOUR
MEGANE GRANDTOUR
už od 17 550 €
MEGANE GRANDTOUR E-TECH
MEGANE GRANDTOUR E-TECH
už od 28 790 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac