Megane Grandtour ‒ exteriér

Renault Megane Grandtour

technológiou k úspechu
292,61 € / mesiac
už od 22 800 €
cenník
Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid

dizajn Elegantné a modulárne kombi

Vďaka svojim elegantným líniám, robustným blatníkom, kabíne nabitej špičkovými technológiami a prepracovaným detailom podčiarkuje Megane Grandtour svoj charakter kombi, čím spája eleganciu a všestrannosť.

priestor a modularita

Prispôsobte si priestor na palube

Vďaka nastaviteľnému batožinovému priestoru, najdlhšej nakladacej dĺžke vo svojej triede a škále úložných priestorov kombinuje Megane Grandtour komfort, štýl a pohodlie. Každý deň pri vás!

Zadné sedadlá Megane Grandtour

nakonfigurujte si svoj priestor podľa vašich potrieb

Máte veľa batožiny na svojich cestách? Vďaka zadnej lavici Easy Break sklopnej do roviny si môžete na cesty zobrať čokoľvek, čo potrebujete bez obetovania vášho pohodlia na palube Megane Grandtour. Chcete ho? Máte ho!

Objem nákladového priestoru Megane Grandtour

využite výhody prispôsobiteľného nákladového priestoru

Vďaka priestrannému batožinovému priestoru (až 521 l) a rekordnej nakladacej dĺžke (2,7 m) a inteligentným úložným riešeniam sa Megane Grandtour prispôsobí vašim potrebám, pričom splní aj vaše najväčšie očakávania!

hybrid

E-Tech Plug-in Hybrid

Vychutnajte si neprekonateľné potešenie z jazdy. Všetky výhody elektrického pohonu kombinovaného so všestrannosťou hybridného pohonu, ktorý zabezpečuje nová nabíjateľná hybridná hnacia sústava E-Tech.

Exteriér Megane Grandtour E-Tech

Megane Grandtour potvrdzuje svoju všestrannosť vďaka hybridnej nabíjateľnej technológii E-Tech kombinujúcej 1,6 l benzínový motor a dva elektromotory. Pri každodennej jazde si zvoľte elektrický režim a užite si tichú a pohodlnú jazdu s bezkonkurenčnou reakciou vozidla (až 65 km(1) pri plnom elektrickom režime v meste). Plánujete vyraziť na dovolenku? Vydajte sa na dlhé cesty bez obáv o dojazd (až do 50 km(2) na elektrický pohon v zmiešanom režime).

 

WLTP (Celosvetový harmonizovaný štandard na testovanie ľahkých vozidiel): tento nový protokol zabezpečuje výsledky, ktoré lepšie odrážajú vaše skutočné každodenné používanie, ako výsledky dosiahnuté protokolom NEDC.
(1) WLTP v zmiešanom cykle.

verzie

Zvoľte si verziu Megane Grandtour, ktorá vám najviac vyhovuje

verzia

Equilibre
už od 22 800 €
  • automatické prepínanie diaľkových svetiel
  • prístrojový štít s 7" farebným multifunkčným displejom
  • predné a zadné parkovacie senzory
  • multimediálny systém Easy Link 7", 6 reproduktorov
porovnať verzie

verzia

Megane Grandtour R.S. Line

Megane Grandtour R.S. Line sa môže pochváliť svojím elegantným a športovým dizajnom.

Exteriér Megane Grandtour R.S. Line

športové kombi

Vo výbave má ikonický difúzor F1 z radu R.S. Line, zadný nárazník vylepšený chrómovým výfukom, výrazné 17“ a 18“ disky kolies, kožený volant s vyrazeným dvojitým diamantom R.S., hliníkové športové pedále, čalúnenie z kože Alcantara® a zabudované opierky hlavy... Vďaka zmyselným líniám a rafinovaným povrchovým úpravám Megane Grandtour vyčnieva svojím štýlom nad svojimi konkurentmi. A budete aj vy!  

Renault Megane Grandtour podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

MEGANE
MEGANE
už od 21 800 €