Talisman Grandtour INITIALE PARIS

INITIALE PARIS

NOVÝ RENAULT TALISMAN GRANDTOUR
  • Kožený interiér Talisman Grandtour INITIALE PARIS

zvoľte dokonalosť

Nový Talisman Grandtour stelesňuje eleganciu, pohodlie a inovácie. Kultová verzia INITIALE PARIS spája v jedinom modeli to najlepšie z našich odborných znalostí.

Talisman Grandtour INITIALE PARIS ‒ predný exteriér
kožený interiér ‒ Talisman Grandtour INITIALE PARIS

Exkluzívny dizajn a výbava

Talisman Grandtour INITIALE PARIS ‒ exteriér

elegantný profil

Nový Talisman Grandtour INITIALE PARIS vylepšuje svoju výkonnú a precíznu líniu kombi: elegantný štýl kombinuje svetelný podpis špičkovej technológie, veľkú športovú mriežku s chrómovaným povrchom, logo Initiale Paris a k tomu špeciálne 19” disky z ľahkých zliatin.

Ľahké kožené čalúnenie Talisman Grandtour INITIALE PARIS

exkluzívna atmosféra

Obdivujte obklady z brúseného dreva, vyhrievané a vetrané masážne predné sedadlá, prešívané čalúnenie z kože Nappa zvýraznené vrchným švom Cognac, exkluzívne podlahové koberce, špičkový audiosystém Bose®, precízne povrchové úpravy a oveľa viac. Nový Talisman Grandtour INITIALE PARIS poskytuje exkluzívny jazdný zážitok najvyššej úrovne.

Talisman Grandtour INITIALE PARIS ‒ exteriér

veľkorysý nakladací priestor

Vďaka sklopnej zadnej lavici Easy Break ponúka Nový Talisman Grandtour INITIALE PARIS priestranný a modulárny batožinový priestor a rekordnú nakladaciu dĺžku, nech vás na cestách viac nič neobmedzí.

Nový Renault Talisman Grandtour podrobne

Objavte podobné modely

NOVÝ KOLEOS
NOVÝ KOLEOS
už od 31 400 €
CAPTUR
CAPTUR
už od 15 800 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac