INITIALE PARIS Nový Renault TALISMAN Grandtour

TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS
  • Kožený interiér TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Zvoľte dokonalosť

Nový TALISMAN Grandtour stelesňuje eleganciu, pohodlie a inovácie. Kultová verzia INITIALE PARIS spája v jedinom modeli to najlepšie z našich odborných znalostí.

  • TALISMAN Grandtour INITIAL PARIS ‒ predný exteriér
  • kožený interiér ‒ TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Exkluzívny dizajn a výbava

TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS ‒ exteriér

Elegantný profil

Nový TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS vylepšuje svoju výkonnú a precíznu líniu kombi: elegantný štýl kombinuje svetelný podpis špičkovej technológie, veľkú športovú mriežku s chrómovaným povrchom, logo INITIALE PARIS a k tomu špeciálne 19” disky z ľahkých zliatin.

Ľahké kožené čalúnenie TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Exkluzívna atmosféra

Obdivujte obklady z brúseného dreva, vyhrievané a vetrané masážne predné sedadlá, prešívané čalúnenie z kože Nappa zvýraznené vrchným švom Cognac, exkluzívne podlahové koberce, špičkový audiosystém Bose®, precízne povrchové úpravy a oveľa viac. Nový TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS poskytuje exkluzívny jazdný zážitok najvyššej úrovne.

TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS ‒ exteriér

Veľkorysý nakladací priestor

Vďaka sklopnej zadnej lavici Easy Break ponúka Nový TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS priestranný a modulárny batožinový priestor a rekordnú nakladaciu dĺžku, nech vás na cestách viac nič neobmedzí.

Nový Renault TALISMAN Grandtour podrobne

Objavte podobné modely

Nový KOLEOS
Nový KOLEOS
Už od 31 400 €
ESPACE
ESPACE
Už od 47 450 €
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac